آخرین اخبار کنکور 1400 حرف آخر

محمدمهدی زاهدی ، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس حرف آخر ، در مورد وضعیت داوطلبان کنکور نظام قدیم گفت: برخی فکر می کنند باید طرحی برای حل هر مسئله ای در مجلس تدوین و تصویب شود. ”
سوالات کنکور 1400

وی با تأکید بر اینکه تمدید کنکور نظام قدیم نیازی به قانونگذاری ندارد ، گفت: قوانین کافی در این زمینه وجود دارد و نباید با تصویب قوانینی که لازم نیست قوانینی را جمع کنیم.

یکی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی حرف آخر اظهار داشت: تمدید کنکور سیستم قدیم باید توسط شورای سنجش و پذیرش و با هماهنگی آنها انجام شود و نیازی به مصوبه جدید مجلس نیست. .

به روز شده در 15 اکتبر 1999
نماینده نادری به دنبال وضعیت گسترش سیستم قدیمی: گزارش آماری به زودی در کمیسیون آموزش بررسی می شود

تمدید سیستم کنکور 1400 قدیمی

به روز شده در 29 اکتبر 1999
نادری ، یک نماینده مجلس ، مسئول پیگیری تمدید آزمون ورودی 1400 حرف آخر سیستم قدیمی شد
وزیر علوم: اگر آمار درست باشد ، در تصمیم خود تجدید نظر می کنم

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی عصر امروز (سه شنبه ، 8 مهر) جلسه ای با حضور منصور غلامی ، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری برای تمدید کنکور نظام قدیم و بررسی ابعاد مختلف و افزایش آن برگزار کرد. آزمون دکتری

در همین رابطه احمد نادری ، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ، درباره جزئیات این موضوع توضیح داد: “قبل از این موضوع ، تمدید کنکور نظام قدیم در کمیسیون آموزش بررسی شده بود.” حرف آخر این در حالی است که سازمان سنجش رسماً مخالفت خود را اعلام کرده بود ، اما آمار و اطلاعات ارائه شده توسط کمیسیون آموزش نشان می دهد تعداد داوطلبان سیستم قدیمی برای شرکت در کنکور بیش از 80 هزار نفر است.
روز شمار کنکور 1400

وی گفت: این آمار براساس کمک و همکاری کارشناسان مرکز تحقیقات مجلس و وزارت آموزش و پرورش استخراج شده است.

یکی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطرنشان کرد: حرف آخر پس از اعلام این آمار به وزیر علوم ، وی از این آمار بی اطلاع بود و صریحاً گفت که سازمان سنجش چنین آماری را به من نداده و بنابراین وزیر علم قول داد که آن را بررسی کند. تمدید کنکور سیستم قدیمی را در کنکور داده است.

نادری افزود: با تصمیم کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ، وظیفه پیگیری این موضوع را دارم تا اسناد و مدارک و آمار مربوط به تعداد داوطلبان نظام قدیم در کنکور را جمع آوری کنم. و آنها را به وزارت علوم ارائه دهید. ”

وی همچنین ابراز امیدواری کرد با پیگیری های لازم در این زمینه ، حرف آخر مشکل تمدید کنکور حل شود و حضور داوطلبان نظام قدیم در کنکور حل شود و از آنجا که وزیر علوم قول داده است كمسیون آموزش این درخواست را پیگیری خواهد كرد.

مهدی اسماعیلی ، یکی دیگر از اعضای کمیته آموزش و تحقیقات مجلس ، در مصاحبه با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس ، از جمله کسانی بود که موضوع تمدید کنکور نظام قدیم و اعتراض به افزایش سطح مصاحبه دکترا مروری بر موضوع انجام داد.

اسماعیلی درباره تمدید کنکور نظام قدیم نیز گفت: وزیر علوم در کمیسیون آموزش اعلام کرد که من اطلاعات کاملی در مورد آمار اصلی داوطلبان نظام قدیم برای شرکت در کنکور ندارم ، اما اگر آماری ارائه شود توسط مجلس درست است ، آنها تحقیقات لازم را انجام داده اند. و بازنگری خواهم کرد.

حذف کنکور 1400

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطرنشان کرد: وزیر علوم حرف آخر در کمیسیون آموزش اعلام کرد که از تعداد دقیق داوطلبان کنکور نظام قدیم اطلاع ندارد و سازمان سنجش آماری این موضوع را به وزارت علوم و بنابراین تصمیم گرفته شد که احمد نادری ، یکی از اعضای کمیسیون آموزش مجلس را دنبال کند.
سرنوشت کنکور 1400

به روز شده در 27 اکتبر 1999
وزیر علوم: سیستم قدیمی تجدید نخواهد شد
وزیر علوم در مورد تمدید کنکور 1400 برای نظام قدیم گفت: سال گذشته قرار بود سیستم قدیمی را از کنکور حذف کنیم اما چون تعداد داوطلبان سیستم قدیم قابل توجه بود ، آنجا فرصتی برای سیستم قدیمی حرف آخر برای شرکت در کنکور سراسری سال 1399 بود. ”
کنکور 1400 مشاور هیوا

وی افزود: “آماری که اخیراً توسط سازمان سنجش در اختیار ما قرار گرفته نشان می دهد که تعداد داوطلبان قدیمی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>