اما اصلا گوش الاغی چیست؟

متقاضیانی که الکل و سیگار مصرف نمی کنند در اولویت برای انجام جراحی زیبایی گوش قرار دارند. زیرا مصرف سیگار و دخانیات باعث کاهش اکسیژنرسانی به خون میشود. برای انجام فعالیت های سنگین و ورزش کردن ( به سبب افزایش میزان و شدتجریان خون) حتما با پزشک جراح مشاوره کنید. گوش ها در اثر استفاده از گوشواره های سنگین آسیب دیده و پاره شده باشد. فردی با گوش آسیب دیده یا ناهنجاری مادرزادی، ممکن است عمل جراحی ترمیمی را برای بهبود ظاهر گوش خود انتخاب کند. از روز عمل تا یک هفته پانسمان فشاری برای بیمار بسته میشود که بعد از یک هفته بیمار با یک گن مخصوص عمل و یا هد بند میتواند به فعالیت روزمره و سبک خود رسیدگی کند. از استحمام و خیس شدن پانسمان تا چند روز اول بعد از عمل می بایست جلوگیری شود. بعد از انجام عمل که در اغلب موارد با بی حسی قابل انجام می باشد، برای بیمار پانسمان فشاری انجام میگردد و بیمار میتواند ترخیص شود. بیمار در 2 هفته اول بعد از عمل باید به توصیهها و مراقبتهای بعد از عمل به خوبی عمل کند تا محل برش جراحی به خوبی ترمیم شود و عفونت و زخم ایجاد نشود.

1. مراقب باشید که پانسمان قرار داده شده بر روی گوش توسط جراح، جابجا نشود. گوش ها معمولاً از کنار سر حدود ۲ سانتی متر فاصله دارند. معمولا قبل از انجام عمل در جلسه ی مشاوره پزشک گوش را بررسی کرده و ناحیه ی قرارگیری ، فرم گوش ،میزان فاصله ی آن ها از سر و همچنین قرینگی گوش ها را معاینه کرده و پس از آن با بیمار در مورد انتظارات وی از عمل صحبت خواهد شد. گوشهایی که اندازه خیلی بزرگ و غیرطبیعی دارند را نیز میتوان در جريان یک عمل مجزا و یا همراه با سایر مشکلات گوش، درمان نمود. 1. در طول 5 تا 7 روز اول بعد از جراحی ، می توانید موهایتان را آب ولرم و ترجیحاً شامپوی ملایم ( برای مثال شامپو بچه ) بشویید. در محله بعد بوسیله ی نخ بخیه، فضای ایجاد شده بین دو قاچ را به هم نزدیک میکنیم. حداقل سن ۵ سال را داشته باشند. • برش های جراحی حداقل میباشد. 5. به منظور جلوگیری از ایجاد فشار به گوش ها و به حداقل رساندن میزان فشار به این عضو، در هنگام سرفه و عطسه کردن دهان خود را تا حد ممکن باز نمایید. اگر شما هم به دنبال یک گوشی خوب تا 10 میلیون هستید حتماً این گوشی زیبا را در لیست انتخابی خود قرار دهید.

به هر حال بهره گیری از این نوع حیوان برای شکار گورکن بوده است. دهانه یا لاله گوش که عمل اتوپلاستی بر روی آن انجام می شود شامل غضروف هایی است که توسط پوست پوشیده شده است. به طور مثال پزشک است که باید تصمیم بگیرد آیا می توانید پس از عمل به کار کردن ادامه دهید یا خیر. پردازنده گرافیکی Adreno 618 در کنار چیپ اصلی مسئول پردازش های گرافیکی است. گوشها یکی از تاثیرگذارترین اجزای صورت در زیبایی چهره هستند و اگر گمان میکنید گوشها زیر موها پنهان میشوند و در زیبایی چهرهتان نقشی ندارند سخت در اشتباه هستید. ظاهر زیبا و متقارن گوشها منتظر شماست! با این حال، برخی از افراد برای بهبود ظاهر گوش ها تحت عمل جراحی قرار می گیرند. اگر گوش ها بیش از اندازه بزرگ، برجسته یا بیرونزده باشند، پزشک با انجام عمل جراحی زیبایی گوش اندازه گوش را به سایز متناسب درمیآورد، غضروفها را بخیه میزند، لاله گوش را صاف و به سر نزدیک میکند. والدین و مراقبان باید ۲۴ ساعت در روز آتل را در جای خود بگذارند و کودک را برای معاینات منظم نزد پزشک ببرند.

لازم به ذکر است که در طول جراحی کودکان رضایت والدین الزامی است. بعضی از والدین و مراقبان حتی ممکن است قبل از شروع مدرسه، گوش های برجسته فرزندان خود را جراحی کنند. معمولا این غضروف ها موجب می شوند تا گوش برآمدگی داشته باشند و ظاهر فرد را دچار بد فرمی کنند. در این مقاله، در مورد اتوپلاستی، از جمله آنچه از عمل گوش انتظار می رود و زمان بهبودی، بررسی شده است. خیر این عمل صرفاً جهت زیبایی است و کلاً افراد دچار این اختلال مشکل شنوایی ندارند . از آنجایی که چگونه سپری کردن دوران نقاهت جراحی زیبایی گوش ؛ تاثیر مستقیم بر روی نتایج دریافتی از آن دارد ؛ رعایت توصیه های پزشک در این دوران ، بسیار حائز اهمیت بوده و همواره ، به افراد توصیه می گردد ، به هیچ عنوان در این باره ، سهل انگاری نکنند. هر کسی که احساس می کند گوش های بیرون زده، غیریکنواخت یا بسیار بزرگ دارد می تواند از جراحی اتوپلاستی استفاده کند. عمل زیبایی گوش می تواند هم به صورت بیهوشی عمومی و هم با بیحسی موضعی انجام شود که انتخاب آن به شرایط بیمار و نظر پزشک متخصص بستگی دارد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت درمان گوش برجسته بدون عمل جراحی.