بررسی ویژگی های بهترین انواع کرم ضدآفتاب – ایرانوس

0 پاسخ یلدا زراعی 1 ماه قبل من پوستی مختلط دارم و بیشتر جوشای ریز و زیر پوستی میزنم میشه بهم ی زد افتاب مناسب معرفی کنید 0 پاسخ هدا فیروزی 14 روز قبل سلام ، شما فرمودید بلافاصله بعد از شستشوی صورت وقتی هنوز رطوبت روی پوست هست ، کرم مرطوب کننده باید زد ، اگر توی روتین پوستی سرم داشته باشیم ، بعد از سرم مرطوب کننده بزنیم تاثیرش کرم ضد آفتاب کودکان چی خوبه کم میشه ؟ 0 پاسخ یلدا زراعی 1 ماه قبل سلام من ۱۷ سالمه پوست مختلط دارم و جوشای ریز و زیر پوستی بیشتر میزنم میخواستم بدونم باید از تونر استفاده کنم ؟

با توجه به این واقعیت که سرطان پوست یکی از شایع ترین انواع سرطان در دنیای جدید میباشد اهمیت استفاده از کرم ضد آفتاب و تهیه بهترین نوع آن به منظور مراقبت از پوست در مقابل نور خورشید بیشتر آشکار میشود. خورشید باعث تولید پرتوهای فروسرخ که ما آن را به صورت گرما احساس میکنیم، نور قابل مشاهده که در طول روز میبینیم و پرتوهای فرابنفش میشود که آن را مشاهده نمیکنیم اما به درون پوست نفوذ میکند. ممنون 0 پاسخ لافارر پاسخ به هدا فیروزی 11 روز قبل سلام دوست عزیز.

آخرین ویرایش2 ماه قبل توسط یلدا زراعی 0 پاسخ لافارر پاسخ به یلدا زراعی 2 ماه قبل سلام دوست عزیز. در اینجا به این پرسشها به طور کامل پاسخ میدهیم . البته هیچ کرمی، به طور قطعی ضدآب نیست ولی مقاومت در برابر آب و عرق، باعث میشود که کرم، مدت بیشتری روی پوست بماند و تاثیرگذاری داشته باشد. در روتین مراقبت از پوست حداقل دو بار شستشوی صورت با استفاده از پاککنندهها توصیه میشود.

یکی از بهترین روشها برای داشتن پوستی سالم و شاداب حفاظت و مراقبت از آن در برابر اشعه های مضر است معمولا در انتخاب ضد آفتاب مناسب پوست، افرادی که پوست معمولی دارند یعنی پوست این افراد نه خیلی خشک و نه خیلی چرب باشد این افراد می توانند تا از ضد آفتابی معمولی و با SPF متوسط استفاده کنند. در روتین مراقبت از پوست باید محصولات مختلف را با توجه به غلظت آنها روی پوست استفاده کرد. امروزه انواع مختلفی از کرمهای ضد آفتاب وجود دارد که برای پوستهای مختلف طراحی شده اند که شما میتوانید در فصول مختلف از آنها استفاده نمایید.

ایندکسر