بهترین ویژگی ها و مشخصات آیفون 13

بروزرسانیهای زیادی مانند ظاهر تخت هم مخصوص این گوشی موبایل بود. احتمالا رمز آیفونتان را فراموش کردهاید و بعد از چندین بار امتحان کردن رمزهای مختلف، پیغامی روی صفحه شما مبنی بر غیرفعال شدن آیفون شما برای مدت زمان مشخصی ظاهر شده است. با ریستور کردن آیفون از طریق آیتونز یا آیکلاد، رمزعبور قدیمی شما پاک خواهد شد. 3. با زدن این گزینه شما میتوانید پس از پیدا کردن گوشی خود از erase iphone استفاده کنید. خرابی آیفون نشانههای دیگری هم مانند: متوقف شدن بر روی لوگوی اپل، عدم امکان ریختن اطلاعات و پاک کردن آنها، نمایش پیغام Encrypt Unsuccessful، نمایش پیغام Internal Storage Damaged، ویبرههای متوالی در هنگام بالا آمدن گوشی و پریدن سریال IMEI را به همراه خود دارد.

شما همچنبن میتوانید برای برطرف کردن مشکل iPhone Disabled از Recovery Mode نیز بهره بگیرید. اگر با روش های گفته شده مشکل شما حل نشد باید به مراکز تعمیرات موبایل مراجعه نمایید تا اقدام به تعویض باتری موبایل شما کنند. بروز هر کدام از این مشکلات در گوشی آیفون نه تنها نشان میدهد که هارد این دستگاه با مشکل روبه رو شده است بلکه نیاز به تعمیرات تخصصی موبایل و یا حتی تعویض هارد دارد، بلکه نشان میدهد که تمام اطلاعات شما نیز در خطر هستند. کدام مدلهای گوشی آیفون از کدام نوع سیم کارت استفاده می کنند؟

اما مدلهای اولیه به دلیل قدیمی بودن سیستم عامل و پشتیبانی نکردن از اپلیکیشنهای جدید از رده خارج شدهاند. از همان ابتدا اپل سیاست خاص خودش را در تولید گوشی های هوشمند داشت و در ساخت این گوشیها از سیستم عامل و تراشههای مخصوص خودش استفاده میکرد و تاکنون نیز همین روال را در پیش گرفته است.

البته در کنار این قابلیتهای مثال زدنی، رنگ رزگلد (صورتی) هم در کنار رنگهای قبلی خاکستری، طلایی و نقرهای به رنگهای این گوشی گوشی آیفون ضد ضربه افزوده شدهاست. وقتی صحبت از برند گوشی و گوشی پرچمدار میشود آن هم یک گوشی همه چیز تمام مثل اپل ۱۳ پرو مکس پس باید با جیب پر از پول به استقبال آن رفت. دوام و عمر باتری در آیفون ۱۳ پرو مکس تا دو ساعت و نیم بیشتر از همتای سابق خود یعنی 12 پرو مکس است. اما به لطف استفاده از تراشه A15 Bionic، عمر باتری این گوشی ها هم به طرز فوق العاده ای ارتقا یافته است.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از گوشی آیفون 50 دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ایندکسر