تقویت موتور ماشین های سمند،پرشیا و پژو405 .اگر هر یک از این 3 ماشین را دارید و احساس می کنید موتورشون بهتون حال نمیده و ضعیفه و کلا بدرد این ماشین نمی خوره … تقویت موتور ماشین های سمند،پرشیـا و پژو405 سلام دوستان.اگر هر یک از این 3 ماشین را دارید و احساس مـی کنید موتورشون بهتون حال نمـیده و ضعیفه و… وی درباره این که در حال حاضر تقاضای جوانان بیشتر به سمت تغییرات ظاهری پیش رفته یا تقویت فنی و موتور؟ تقویت موتور ماشین های سمند،پرشیا و پژو405 اگر یکی از این ماشین ها را دارید و مایل به ارتقا قدرت موتور ماشین هستید با انجام مراحل زیر تا حدودی به این امر کمک کردید… فروش لوازم تقویت موتور و.. این کارشناس لوازم جانبی و آپشن خودرو در پایان درباره لزوم توجه بیشتر خودروسازان به این نیاز جوانان تاکید کرد: تیونینگکاران مطرح کشور در حال حاضر جذب شرکتهای خارجی میشوند و ما در این زمینه خیلی از دنیا عقب هستیم. کلهر همچنین درباره اساس کار تیونینگکاران خودرو در کشور و آموزشهایی که این افراد برای این کار میبینند، تاکید کرد: وقتی کالای تیونینگ عرضه میشود، ملزومات آن نیز به همراهش میآید. زیرا در حال حاضر در دنیا به آپشنهای خودرو توجه ویژهای میشود، ولی ما در محدوده قیمتی 9 میلیون تومان فقط سه انتخاب برای خودرو داریم.

البته در نمایشگاههای خودروهای اسپرت نیز آموزشهای ویژهای داده میشود. و البته بـه نظر من شاید نیـاز باشـه به منظور قدرت های 180 که تا 300 دسته موتور ها هم تقویت بشـه. آموزش تعمـیرات پژو 405 تصور کنید مسیری طولانی کـه در حال سفر هستید ، بـه جایی مـیرسید کـه شاید که تا نزدیک ترین تعمـیرات خودرو چند کیلومتر فاصله باشد و شاید هم… ملت پارس ایکس یو ام همون موتور 405 هست فقط 100 سی سی بیشتره شتاب و … بعد تی ۱۶ همون ایکس یچ۷عه؟ این مدل فرمان مربوط میشود به مدل اسپرت Mi16 که مجهز به موتور ۱۶ سوپاپه بود. ۱۶ سوپاپ از همان تقویت کننده خلأ یـا vacuum booster سیلندر اصلی، با … زیگ زاگ و دریفت و دونات با پژو 405 تقویت. آموزش تعمیرات پژو 405 تصور کنید مسیری طولانی که در حال سفر هستید به جایی میرسید که. وی همچنین درباره موتورهایی که در بازار برای خودروهای مختلف به کار میروند، توضیح داد: برای خودرو پژو موتور شناخته شده Mi16 استفاده میشود که در حال حاضر سیستمهای کامپیوتری برای نصب آن در ایران موجود نیست. برای پژو 206 نیز موتورهای متنوعی وجود دارد که یکی از مهمترین آنها موتور 2.2 لیتر 2 میل سوپاپ توربوشارژ است و جالب است که بدانیم در حال حاضر نیز حدود 400 دستگاه پراید در تهران با موتور BP و B6 موجود است.

تغییراتی نیز که برای تقویت قوای محرکه انجام میشود، عبارتند از اضافه کردن میل سوپاپ، تغییر سایز ورودی و خروجی سوپاپ، تغییر در برنامه ECU و تغییر در حجم موتور و امثال آن. 405 ، تک سر نشین شیشـه ها بالا – موتور تقویت . دوستان به منظور ارتقا قدرت موتور پژو 405 انژکتوری بـه 110 اسب بخار چه مواردی رو پیشنـهاد مـی کنید؟ توی این پست تجربه دستکاری یا بهتره بگم تعمیر ویا “تکمیل” رزوناتور یا به اشتباه “منبع وسط” مدل کپسولی خانواده پژو 405 (پرشیا و سمند)رو… درگ هیوندای س و پژو 405 تقویت شده – 2. درگ پژو 405 SLX تقویت ریو تقویت شده 2 رهبری. تقویت اصولی پژو 405(قسمت اول). از سال 1990 تاكنون مدلهاي مختلفي از پژو 405 درون ايران توليد شده بود كه شامل … این فعال بازار خودرو در پاسخ به این سوال که آیا پس از انجام تیونینگ، خودرو همچنان دارای گارانتی خواهد بود؟ در حال حاضر تیونینگ در سطح عمومی در بین مردم شهرهای بسیار کوچک و دور از تهران نیز رایج شده و حدود 80 درصد از خریداران خودرو داخلی پس از خریداری خودرو مورد نظرشان از نصب تلق جلو پنجره و رینگ لاستیک گرفته تا تقویت موتور و نصب سیستمهای صوتی حرفهای تجهیزاتی را روی آن نصب میکنند.

بر روی خودرو، ReFlash مـیتواند بـه موتور خودرو را واقعاً تقویت کند و در موتورهای با … تقویت موتور پژو 405 و سمند و پژو پارس با هدرز xu7 ساخت EngineArts … تقویت موتور ماشین های سمند،پرشیـا و پژو405 .اگر هر یک از این 3 ماشین را دارید و احساس مـی کنید موتورشون بهتون حال نمـیده و ضعیفه و کلا بدرد این ماشین نمـی کد موتور mi16 خوره… تقویت موتور ماشین های سمند،پرشیـا و پژو405 .اگر هر یک از این 3 ماشین را دارید و احساس مـی کنید موتورشون بهتون حال نمـیده و ضعیفه و کلا بدرد این ماشین نمـی خوره … بـه صورت کلی تقویت موتور یک خودرو بـه منظور افزایش مـیزان گشتاور و نیوری… این کار درون یک موتور معمولی، واقعاً قدرت را 5 که تا 7 اسب بخار افزایش مـیدهد. از سال 1393 با روی کار اومدن داشبورد جدید و توقف تولید موتور 16 سوپاپ XU7 ایران موتور XUM رو معرفی کردس. اظهار کرد: خودرو با انجام تیونینگ از گارانتی خارج میشود، ولی به طور مسلم این کار علاوه بر زیبایی هدف، افزایش کیفیت و ایمنی را نیز در بر دارد که باید به این نکته توجه کرد. کمکهای قابل تنظیم هیدرولیکی اگرچه ارتفاع خودرو شما را کاهش و پایداری آنرا افزایش میدهد اما منجربه کاهش نرمی سواری و بهاصطلاح سفت شدن آن میشود.