توسط هیوا مووی نگاهی دیگر به فیلم ها و سریال ها داشته باشید

جهان فیلم و سریال بسیار بزرگ می باشد و گاهی نکاتی ریزی و جالبی از آن ها دیده می شود که شاید بهتر است برخی از ان ها را بدانید رسانه هیوامووی برخی از این حقیقت ها را برای شما ایفا خواهد کرد تا بتوانید اطلاعات جالب و بیشتری راجب عناوینی متفاوت بدست آورید.

بد نیست فیلم برای حدودا 100 سال بعد در سال 2015 فیلم تایید شد که ساخته شده است و در سال 2115 قرار است برای آیندگان به اکران برسد فیلمی که هرگز توسط نسل حال دیده نخواهد شد و شاید نوه و نتیجه شما آن را ببینند قابل ذکر است که فیلم هنوز در حال ساخت می باشد و گفته شده است پس از انجام تدوین های نهایی در یک مکان حفاظت شده نگهداری می شود که فقط آیندگان میتوانند آن را باز کنند و نگاه کنند این فکت یکی از متفاوترین و جالب ترین اخبار حوال محور فیلم می باشد.

نگاهی جزئی به برترین فیلم :

همه شما احتمالا فیلم شاهکار بتمن دارک نایت را دیده اید فیلمی که در آن کاراکتر بزرگی به نام جوکر حضور داشته و از مهم ترین موجبات پیشرفت آن می باشد که تا سال ها در خاطرات باقی مانده است و این اثر را تبدیل به یکی از 5 فیلم برتر دنیا کرده است کاراکتر جوکر که یکی از پر طرفدار ترین و محبوب ترین کاراکترهای منفی می باشد بسیار به خصوص است و معمولا نقش ان برای هر بازیگر دشوار می شود نکته جالب راجب آن این است که بازیگری که توانست بوده عنوان بهترین جوکر دنیارا به خود نسبت دهد در همان سال اکران بتمن از دنیا رفت و اطرافیانش گمان داشتند که تاثیرات نقش جوکر بر زندگی او به صورتی عجیب دیده می شده است.

اما فکتی جالب از این فیلم در آمده است که گفته شده موزیک عجیبی که در سکانس جوکر در دارک نایت پخش میشد الهام گرفته از صدایی بود که تیغ روی سیم پیانو می سازد و معمولا لذت بخش است. برای فکت های بیشتر رسانه هیوامووی را دنبال کنید.

منبع : https://hivamovie.com/

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>