سروت عسگری رانکوهی مادری است که نحوه دانلود کتاب از آمازون با ایجاد کتابخانه مهتاب در روستای چیهانسار در استان گیلان برای از بین بردن خاطرات دخترش با لبخند دانش ، از دست دادن دختر خردسال خود را کاست. نه با گریه و فریاد.
“مهتاب”؛ کتابخانه ای که داستان آن با اندوه مادر گیلانی آغاز می شود
به گزارش خبرنگار ، خبرگزاری کتاب ایران در گیلان ، 9 شهریور 1397 ، روز خوب دانلود کتاب های آمازون و متفاوتی برای کودکان اهل روستای چیهانسار در شهرستان رودسر و در استان سرسبز گیلان بود. روزی که کتابخانه های زیبای خود را بدست آوردند. کتابخانه ای با حدود 1200 جلد کتاب کودک و نزدیک به 800 عنوان برای بزرگسالان ، آماده ارائه خدمات به کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان در روستای چایانسار و روستاهای اطراف.

کتابخانه مهتاب با اصول و معیارهای کتابخانه های کودک محور ، “با من بخوان” ، زیر نظر پژوهشگاه تاریخ ادبیات کودکان ایجاد شد و عکس های کتاب “خورشید خانم آفتاب خان” را می توانید مشاهده کنید. و “من در باغ رفتم” (نوشته محمد هادی محمدی و دانلود کتاب های آمازون تصویرگر مشاهده پرستو حقی) در ترکیب با نقاشی های زنده یاد “مهتاب گوامی” در این کتابخانه.

مهتاب گوامي دختر كوچك خانواده گيلاني بود كه سرطان در اوايل زندگي خشك شد. اما دانلود کتاب های آمازون خانواده وی تصمیم گرفتند با راه اندازی کتابخانه و جایگزینی عزاداری ، خاطره مختاب دانلود کتاب الکترونیک را زنده نگه دارند.

مدیر این کتابخانه مادر مختاب گوامی است. زنی فعال و سخت کوش که خود را به شرح زیر معرفی می کند: من سروت عسگری رانکوهی هستم ، و فوق لیسانس تحقیقات اجتماعی دارم. من یک دبیر بازنشسته ، یک مشاور داوطلب دانلود کتاب های آمازون در کانون اصلاح و تربیت و بنیانگذار و مدیر کتابخانه مهتاب هستم.

خانم عسگری همچنین بنیانگذار و مدیرعامل پالایشگاه شیخ چایخانسار است و از آنجا که دانلود کتاب های آمازون شرکت آنها یک عضو چند منظوره است ، وی پس از مرگ دخترش توانست از اداره فرهنگ این شرکت مجوز راه اندازی کتابخانه را کسب کند.

روز افتتاح کتابخانه با حضور ویروس کرونا همراه بود ، اما کودکان هیجان زده و خوشبختی که ماسک پوشیده بودند وارد کتابخانه شدند و کارت عضویت دریافت کردند. عضویت در این کتابخانه رایگان است ، به شرط آنکه هر کودک دفعه بعد یک گلدان گل دانلود کتاب های آمازون به کتابخانه اهدا کند و از آن در طول هفته مراقبت کند. مادران آنها نیز از بازگشایی چنین محیط امنی برای فرزندانشان خوشحال بودند. سرانجام هر یک از کودکان در حالی که کتابی در دست داشتند ، از میزبانان خداحافظی کردند. بنابراین ، کتابخانه مهتاب با ثبت نام 50 عضو در تاریخ 30 اکتبر 2016 فعالیت خود را آغاز کرد.

این کتابخانه خصوصی که در دو شیفت صبح و بعد از ظهر فعالیت می کند ، سعی دارد از ظرفیت دانلود کتاب های آمازون محلی محیط و کتاب وب منطقه به خوبی استفاده کند. زیرا خانم عسگری معتقد است که هرچه کتابخانه از نظر محتوا و جلوه های بصری با محیط زندگی کودکان هماهنگی بیشتری داشته باشد ، جذابیت و تأثیرگذاری بیشتری دارد.

اگرچه امروزه این كتابخانه فعال است ، اما به دنبال اقدامات بهداشتی مورد نیاز در كتابخانه ها دانلود کتاب های آمازون، همچنان از ظرفیت فضای مجازی برای برقراری ارتباط با اعضا و جذب كتابخانه به خانه هایشان از طریق این توانایی استفاده می كند.

“برای پیشرفت در کار فرهنگی دانلود کتاب های آمازون، به ویژه در زمینه کودکان و نوجوانان ، خلاقیت متناسب با ظرفیت مخاطب ، آموزش از طریق بازی و سرگرمی ، و همچنین توجه به سلیقه مخاطب بسیار مهم است”؛ در پایان خانم عسگری می گوید: این کتابخانه با استفاده از پروژه “با من بخوان” فعالیت خود را با مجوز رسمی م Instituteسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان آغاز کرد. من می خواهم صمیمانه از رهبری فرهنگ اسلامی و راهنمایی های رودسر و کتابخانه عمومی شهرستان برای اعتماد به ما تشکر کنم. آنها از بنیانگذاران فیدیبو این فعالیت فرهنگی هستند. من معتقدم که دانلود کتاب های آمازون نهادهای مدنی فقط می توانند در تعامل با نهادهای دولتی موفق شوند. بنابراین ، دو طرف باید به چنین تعاملی دست یابند تا فرزندان ما از نتیجه بهره مند شوند.