ردیاب شخصی چقدر شارژ نگه میداره؟

لازم به ذکر است که اپلیکیشن ردیاب GF21 به صورت کاملا” رایگان در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید بدون پرداخت هزینه به صورت مادام العمر از آن استفاده نمایید. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در بعضی مواقع نیاز ضروری به شنیدن صدای محیط خاصی را داشته باشید، با مخفی کردن این دستگاه شنود در محل مورد نظر می توانید به راحتی از راه دور صداهای محیط را شنود نمایید. سناریوهای مختلفی برای بهکارگیری دستگاه ردیاب شخصی کوچک وجود دارد که شاید برای شما هم اتفاق بیفتد!

ترس از گمشدن و یا دزدیده شدن این حیوانات برای مالکان آنها همواره وجود دارد؛ اما با استفاده از ردیاب شخصی و قرار دادن آن در داخل قفس و یا قلاده حیوانات شما بهراحتی میتوانید محل دقیق حیوانات دوستداشتنی خود را ردیاب شخصی تلتونیکا مشخص کنید. این ردیاب بسیار کوچک و مخفی با عملکرد دقیق خود می تواند در ردیابی عزیزانتان ، سالمندان و کودکان به شما کمک کند. برای آشنایی بیشتر در این زمینه میتوانید مقاله ردیاب کودکان و سالمندان را مطالعه کنید. این موارد تنها بخشی از استفادههای گسترده ردیاب شخصی بود که شما میتوانید از آنها بهرهمند شوید. حتی میتوانید این ردیاب را در کیفها و چمدانهای خود قرار دهید.

علاوه بر این، امکانی وجود دارد که در صورتی که دستگاه فرستنده یا گیرنده از دسترس خارج شود، TK-Star اطلاعات مکان یابی خود را تا سقف 16000نقطه در حافظه خود ذخیره و پس از برگشت به سیستم ارتباطی برای کاربر ارسال میکند.همچنین این ردیاب مجهز به سیستم Geo-Fence نیز هست که شما با تعین یک محدوده بر اساس طول و عرض جغرافیایی، در صورتیکه دستگاه یا جسم یا شی حامل دستگاه از آن محدوده خارج شود با یک پیام اخطار مطلع خواهید شد. بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از ردیاب همراه به منزلۀ تأمین امنیت کامل اشخاص و جلوگیری از آدمربایی نیست، زیرا در صورتی که سارق از وجود ردیاب مطلع شود، میتواند آن را جدا و عملیات ردیابی را دچار اختلال کند.

سنسورهای مهم مانند تشخیص سلامتی و یا سنسورهای هشداردهنده خودرو در این ردیاب وجود ندارد. جی پی اس مخفی GM100 قابلیت نصب دائم در خودرو را داشته و شارژر آن از طریق برق خودرو تامین میشود. نیکان جی پی اس به عنوان فروشنده تخصصی این ردیابها در ایران فعالیت میکند. شما هم به دنبال اطلاعاتی در مورد کوچکترین ردیاب شخصی هستید؟ بدنه ضد آب IP67 دستگاه، امکان استفاده از دستگاه در محیط بیرونی را فراهم می نماید، علاوه بر این، با توجه به ظرفیت بالای باتری داخلی آن، در مواردی که مدت زمان شارژ باتری اهمیت ویژهای دارد، این دستگاه مورد استفاده قرار میگیرد.

ایندکسر