جولای 8, 2020

اگزمپل نیوز

اخبار ورزشی یوفا

ساعت و ابزارهایش

ساعت ابزاری است که برای تعیین کمیت ، نگه داشتن و نشان دادن زمان از آن استفاده می شود. ساعت یکی از فصلی ترین تحولات بشری است و نیاز به تعیین تعداد پیموده های زمان کوتاهتر از واحدهای عادی را برطرف می کند: روز ، ماه قمری و سال. اسباب بازیهایی که روی چندین روش جسمی کار می کنند در طی قرن ها مورد استفاده قرار گرفته است.

چند قطعه پیش زمینه ساعت برش ممکن است به عنوان “تیک تیک” در نظر گرفته شود که به توسعه در طبیعت بستگی دارد: یک بسته بندی زمانی با نشان دادن وضعیت سایه در سطح سطح ، زمان را نشان می دهد. دامنه ای از ساعتهای وجود دارد که یک مدل برجسته ساعت شنی است. كنترل آب ، در كنار دستگاه هاي خوراكي ، به طور بالقوه ترين سازه هاي برآورد زمان هستند. با ایجاد فرار دامن ، یک قدم معنی دار به جلو به وقوع پیوسته است و این امر باعث می شود که بررسی های مکانیکی اصلی در حدود سال 1300 در اروپا ، که زمان را با ساعت های چرخان مانند چرخ های تساوی نگه می داشت ، قابل تصور باشد. [1] [2] [3] [4]

به طور معمول در طالع بینی ، مدت زمان اصطلاح برای یک ساعت اعتصاب آور مورد استفاده قرار می گرفت ، در حالی که ساعتی که به طور محسوسی ساعت را ضرب نمی زد به عنوان یک ساعت زمان شناخته می شد. [5] وقتی همه چیز امروز در کار استفاده شده است ، “ساعت” به هر ابزاری برای تخمین و نشان دادن زمان اشاره دارد. ساعتها و ساعتهای مختلفی که می توانند با بقیه جلوه های شخصی داشته باشند ، به طور منظم از ساعت ها تشخیص داده می شوند. [6] تیک های بهاری محور در طول قرن پانزدهم ظاهر شدند. در طول پانزدهم و شانزدهم صدها سال ، ساعت سازی رونق گرفت. پیشرفت زیر در دقت بعد از سال 1656 با نوآوری ساعت آونگ توسط کریستیان هویگنس اتفاق افتاد. به روز رسانی قابل توجهی برای بهبود دقت و قابلیت اطمینان کارگران زمانبندی اهمیت صرفه جویی دقیق در زمان برای مسیر بود. چک الکتریکی در سال 1840 محافظت شد. بهبود اسباب بازی ها در قرن بیستم باعث شد تا زمان نگهبانان بدون داشتن قطعات دقیق به هیچ وجه نتوانند وسایل نقلیه دقیق را کنترل کنند.

مؤلفه زمان نگه داری در هر ساعت پیشرفته نوسان ساز همخوان است ، یک ماده فیزیکی (طنین انداز) است که در یک فرکانس خاص ارتعاش یا موج می زند. [2] این مقاله می تواند یک آونگ ، یک چنگال تنظیم ، یک سنگ گرانبها کوارتز یا لرزش الکترون ها در مولکول ها در هنگام تخلیه مایکروویو باشد.

اینجا کلیک کنید روشهای مختلفی برای نشان دادن زمان دارد. نگهبانان زمان ساده زمان را با صورت ساعت معمولی و با دست های متحرک نشان می دهند. زمان گیران رایانه ای تصویری عددی از زمان را نشان می دهند. دو چارچوب شماره گذاری استفاده می شود. مستندات 24 ساعته و مستندات 12 ساعته. بیشتر زمان گیران رایانه ای از سیستم های الکترونیکی و نمایشگرهای LCD ، Drove یا VFD استفاده می کنند. برای افراد کم بینا و استفاده بیش از حد از تلفن ، صدای تیک صحبت کردن زمان را به صورت واضح با کلمات بیان می کند. علائم اضافی برای افراد بینایی نیز وجود دارد که نشان می دهد با تماس قابل اغماض است. تحقیق از زمانبندی به عنوان طالع بینی شناخته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول