سایت کربن فعال | تجهیز یار

همه چیز شما باید درباره خوردن ذغال فعال بدانیدقرار نیست شما را بکشد اما بیش از حد از آن غافل نشوید توسط ام

توسط EXAMPLENEWS در 12 اردیبهشت 1399

همه چیز شما باید درباره خوردن ذغال فعال بدانید
قرار نیست شما را بکشد اما بیش از حد از آن غافل نشوید

توسط امی مک کارتی به روز شده است 7 ژوئن 2018 ، 1:17 بعد از ظهر EDT
این داستان را به اشتراک بگذارید
این را در فیس بوک به اشتراک بگذارید
این را در توییتر به اشتراک بگذارید
همه گزینه های اشتراک گذاری را بهاشتراک بگذارید

کربن فعال Esra Erol / Eater
یادداشت سردبیر: این داستان در ابتدا در تاریخ 7 ژوئن 2017 منتشر شد. این در تاریخ 7 ژوئن 2018 به روز شد تا منعکس کننده سرکوب اخیر وزارت بهداشت NYC در مورد غذاهای حاوی ذغال سنگ باشد.

اگر اخیراً نگاهی به اینستاگرام خود انداخته اید ، یک چیز واضح است: غذای سیاه همه جا است. شاید پاسخ گواتر به همه گیر بودن لات های یونیورسال و شیرینی های رنگین کمان ، رنگ آمیزی مواد غذایی با رنگ سیاه و غلیظ ، تبدیل به یکی از بزرگترین گرایش های غذایی سال شود. زغال چوب فعال، مواد تشکیل دهنده که باعث ایجاد این "فوق العاده سیاه و سفید" رنگ، ساخته شده است راه خود را به بستنی خاکستر نارگیل ، زدودن سموم لیموناد ، پیتزا پوسته ، و کوکتل مشروب که به عنوان سیاه و سفید به عنوان سرد خود را، روح تیره هستند.

زغال چوب فعال شده ، همچنین به عنوان کربن فعال یا خاکستر نارگیل شناخته می شود ، مدت ها است که در بیمارستان ها به عنوان یکی از اصلی ترین چیزها محسوب می شود ، و در آنجا از آن برای جلوگیری از جذب سموم و مصرف بیش از حد داروها توسط بدن استفاده می شود. این ماده سم زدایی قوی است ، همچنین به زغال فعال شده کمک کرده است تا در بین انواع آب میوه ای ترد و شاداب ، جلب توجه کند ، که ادعا می کنند این مکمل (معمولاً به صورت قرص مصرف می شود ، گرچه پودر را می توان در یک لیوان آب مخلوط کرد) می تواند همه چیز را انجام دهد. از پیشگیری از خماری تا کاهش عوارض ناشی از مسمومیت غذایی.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن