ما فقط در این خشک کن توسط Nition اتفاق افتادیم و خوشحالیم که این کار را کردیم. واحد بیش از حد بزرگ و حجیم نیست ، با این وجود با قدرت 1875 وات ، سه تنظیم حرارت مختلف و دو سرعت متفاوت ، موها را صاف و براق می کند. خروجی هوای خشک کن با یونهای منفی و همچنین روغن آرگان و تورمالین تزریق سشوار موتور سنگین فیلیپس می شود. این نتیجه باعث می شود موهایی که استاتیک کمتری دارند ، وز کمتری دارند و گرمای کمتری دارند.

این خشک کن Nition شامل چندین اتصال قابل اعتماد از جمله شانه ، سشوار حرفه ای فیلیپس کنسانتره و پخش کننده نیز می باشد. خواه بخواهید موهای فر را صاف کنید یا موهایی صاف و صاف به موهای صاف بدهید ، پخش کننده ابزاری است که مرتباً استفاده خواهید کرد.

برس خشک کن و یکدست کننده برس هوای گرم Revlon

سشوار یک مرحله ای Revlon و برس هوای گرم کننده سشوار فیلیپس مدل ph 5507 حجم دهنده (آبی)
سشوار یک مرحله ای Revlon و برس هوای گرم کننده حجم دهنده (آبی)

سشوار یک مرحله ای Revlon و برس هوای گرم کننده حجم دهنده (آبی)
برس هوای گرم Revlon نه تنها جذاب و رنگارنگ است بلکه برای موهای شما یک معجزه گر است. اگر می خواهید موهای خود را با مقداری حجم تقویت کنید ، مقداری بدن با سشوار فیلیپس ph 5507 فر اضافه کنید ، یا یک تلنگر زیبا به آن بدهید ، این برس همه در همه کارها را انجام می دهد.

این ابزار دارای اوومف است ، اما هنوز هم به اندازه برخی از رقبای خود قدرتمند نیست و فقط 1100 وات قدرت دارد. از آنجا که نوک قلم مو خنک است ، می توانید تا سطح پوست سر خود بلند شوید و حجم ریشه های خود را بدون سوزاندن پوست افزایش دهید. برس Revlon همچنین در هنگام استفاده یونهای منفی قیمت سشوار فیلیپس مدل ph 5507 ایجاد می کند که باعث کاهش میزان استاتیک و وز شدن می شود.
درباره این محصول
با سشوار نارگیل صاف ، یک سشوار زیبا با All Day Frizz Free Protection ایجاد کنید. حلقه مطبوع پیشرفته با میکرو نرم کننده های تزریق شده نارگیل به شما نتایج طولانی مدت و نرم می دهد و از موهای شما در برابر رطوبت روزمره محافظت می کند. دارای تهویه یونی با 90٪ یون بیشتر و قدرت 2200W. با درخشش بدون وز وز از نتایج خشک کردن سریع و قدرتمند لذت ببرید. در آزمایشات آزمایشگاهی پس از 15 ساعت در مقابل پوشش استاندارد سرامیک در مقابل سشوار استاندارد Remington نشان داده شده است.

میکرو تهویه مطبوع نارگیل: حلقه پیشرفته تهویه مطبوع همراه با خرید سشوار فیلیپس میکرو تهویه مطبوع نارگیل ، محافظت ضد وز را در تمام روز برای نتایج طولانی مدت ، نرم و نرم فراهم می کند. در آزمایشات آزمایشگاهی پس از 15 ساعت در مقابل پوشش استاندارد سرامیک نشان داده می شود.

تهویه مطبوع یونی: سشوار نارگیل نارگیل با تهویه مطبوع یونی طراحی شده است که 90٪ یون بیشتری برای درخشش بدون وز دارد. بنابراین چه موهای خود را خشک کنید ، چه سبک قیمت سشوار فیلیپس ۷۰۰۰وات مدل ۵۵۰۷ صاف و صافی ایجاد کنید و چه سشوار را عالی کنید – همه این کارها را می توانید بدون موخوره و سشوار استاندارد رمینگتون انجام دهید.

2200 وات
3 تنظیم دما

2 سرعت و شامل یک ضربه عالی برای تنظیم سبک شما.
کنترل بهینه دما
موتور DC – مناسب برای خشک کردن روزمره.
وزن 0.95 کیلوگرم
نازل کنسانتره برای یک ظاهر طراحی شده کنترل شده.
ضمیمه پخش کننده شامل – حجم را اضافه می کند خرید سشوار فیلیپس 7000w و موج ها و موج ها را مشخص می کند.
لوازم جانبی شامل پخش کننده و کنسانتره باریک است.
نرم کننده یونی رطوبت را قفل می کند تا موها سالم و بدون وز باشد.
بند ناف 2.5 متری
فیلتر متحرک برای تمیز کردن آسان.
اطلاعات کلی:
سرعت خشک کردن این سشوار در 3 دقیقه و 7 ثانیه سریعترین سرعت را داشت. سشوار فیلیپس 7000 مدل 5507 تعادل دما واقعاً خوب بود و موهای من را به هیچ وجه نسوزاند و کمترین وز را داد. وزن آن واقعاً سبک 2.3 پوند است و شکل سنتی خود را حفظ می کند. این یک ابزار قدرتمند عالی است که مقدار بسیار زیادی هوا از آن خارج می شود.

Dyson Supersonic (499.99 دلار)

 

برای خشک شدن کامل موهای من 4 دقیقه و 29 ثانیه طول کشید. کمی سنگین است اما با وزنی که 1.46 پوند ذکر شده خیلی بد نیست. طناب دراز مدت 8 فوت و 11 اینچ طول دارد ، سشوار فیلیپس چه این یک چیز خوب باشد یا یک چیز بد ، این به شما بستگی دارد! اگر کسی هستید که قدرت بازوی زیادی ندارید که با این محصول قابل توجه است. آنچه در این مورد دوست داشتم گرم شدن هوا است اما آن گرمای آتش را ندارد ، گرما بیشتر آسیب بیشتری می بیند. همراه با یک ترفند کننده و یک جعبه صورتی زیبا برای غرور شما برای ذخیره آن است. سشوار فیلیپس 7000 اگر به صدا حساس هستید ، احتمالاً باید از این دوری کنید زیرا صدای فریاد بسیار بالایی دارد.

 

سشوار مادون قرمز Revlon 1875W (29.69 دلار)

 

 

برای خشک شدن کامل موهای من 4 دقیقه و 48 ثانیه طول کشید. قیمت سشوار فیلیپس وزن 2 پوند است اما فقط با 2 تنظیم گرما احساس سبکی می کند که هنگام استفاده از اصول اولیه مشکلی ایجاد نمی کند. طول بند ناف 3 فوت 11 اینچ است که در سمت کوتاه قرار دارد. مقدار مناسبی موج می زد و بلندتر می شد.

 

محدوده T3 Cura (300.00 دلار)

 

سرعت خشک شدن 4 دقیقه و 54 ثانیه بود که طولانی ترین زمان خشک شدن قیمت سشوار فیلیپس 7000 وات از همه آنها بود. با 5 گزینه گرما ، 2 سرعت و یک شلیک خفیف ، وزن هوا را سبک می کند. این یکی داغترین است که می تواند و نمی تواند چیز خوبی باشد. با سیم 8 فوت 9 اینچی اما بسیار زیبا و سبک. این یک ویژگی بسیار جالب دارد که وقتی دست خود را از دسته دور کرده و دکمه ها در معرض دید قرار می گیرد به طور خودکار خاموش می شود و اگر دوباره آن را نگه دارید دوباره روشن می شود.