شماره مجازی چیست ؟ وچطورمیشه ساخت ؟

شماره مجازی یکی از ویژگی هایی است که می توانید بدون داشتن سیم کارت از شماره تلفن همراه یک کشور دیگر استفاده کنید. بسته به نوع سرویس مورد استفاده شما ، این شماره تلفن ممکن است دارای ویژگی های مختلفی از جمله امکان ارسال و دریافت پیام کوتاه ، امکان برقراری تماس ، دریافت تماس و… باشد. اما اگر شماره مجازی دارید ، می توانید بدون داشتن سیم کارت ، به راحتی از یک شماره تلفن همراه از کشور دیگری استفاده کنید. در این مقاله ضمن تعریف و بررسی برنامه های اعداد مجازی ، قصد داریم روش هایی را برای ایجاد شماره های مجازی ارائه دهیم تا بتوانید به راحتی یک شماره مجازی ویژه را برای خود ایجاد و استفاده کنید.

آنچه در این پست می خوانید: پنهان
1. یک شماره مجازی چیست؟
2. برنامه های شماره مجازی
3. چگونه می توان شماره مجازی درست کرد
4. بررسی اجمالی
4.1 رای شما: رای کاربر
یک شماره مجازی چیست؟
همانطور که از پسوند مجازی دیده می شود ، یک شماره مجازی در واقع یک شماره تلفن است که در واقع وجود ندارد ، اما در عین حال می تواند بسیاری از ویژگی هایی را که یک شماره تلفن واقعی در اختیار کاربران خود قرار می دهد ، ارائه دهد. در این روش می توانید با فعال کردن حساب کاربری در برنامه ها و وب سایت هایی که شماره مجازی را ارائه می دهند ، بدون نیاز به تهیه سیم کارت اپراتور ، به راحتی شماره مجازی مورد نظر خود را فعال کنید. شرکت ها و برنامه هایی که شماره مجازی ارائه می دهند معمولاً شماره خود را از کانادا و ایالات متحده تهیه می کنند ، بنابراین می توانید بدون داشتن سیم کارت آمریکایی یا کانادایی شماره تلفن همراه خود را داشته باشید.

معمولاً بیشتر شرکتهایی که این سرویس را ارائه می دهند یک شماره را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهند تا کاربرانشان بتوانند به صورت رایگان از سرویس شماره مجازی استفاده کنند. بنابراین با استفاده از این حساب ، اگر می خواهید از این ویژگی استفاده کنید ، می توانید به راحتی و یا از طریق وب سرویس ، یک شماره فعال را برای خودتان به صورت رایگان یک برنامه شماره مجازی را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید. انجام دادن. داشتن شماره تلفن مجازی می تواند کاربردهای زیادی داشته باشد که برخی از آنها را می توانید در زیر مشاهده کنید.

خرید شماره مجازی تلگرام

با استفاده از یک شماره مجازی ، می توانید چندین حساب در یک شبکه اجتماعی داشته باشید.

برنامه های شماره مجازی
اولین و مهمترین کاربردی که می تواند در این سرویس مورد استفاده قرار گیرد ایجاد همزمان چندین حساب مختلف در شبکه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی است که برای ایجاد یک حساب کاربری به شماره تلفن جداگانه ای نیاز دارد. به عنوان مثال ، اگر بخواهیم همزمان چندین حساب Telegram یا Skype داشته باشیم ، باید چندین شماره تلفن جداگانه داشته باشیم که برای هرکدام از آنها نیاز به یک سیم کارت جداگانه داریم. با این حساب ، اگر می خواهیم برای هر حساب سیم کارت تهیه کنیم ، باید مبلغ زیادی را برای این منظور پرداخت کنیم. مخصوصاً اگر بخواهیم حسابی داشته باشیم که با شماره خارجی فعال شود. به همین دلیل استفاده از یک شماره مجازی ، که اغلب به صورت رایگان در تعداد محدودی از سرورها ارائه می شود ، می تواند گزینه بسیار خوبی باشد.

ایندکسر