طرح نکاتی در مورد طراحی برچسب و چاپ برچسب

حتی اگر شما می توانید برچسب ها و برچسب های خود را هر چند که می خواهید طراحی کنید ، باید از این مزیت در حداکثر توانایی آن استفاده کنید تا از کیفیت برچسب ها و برچسب هایی که ایجاد می کنید استفاده کنید و از اشتباهات و عوارض طراحی جلوگیری کنید. برخی از عوامل عملی و حتی قانونی وجود دارد که باید در طراحی کالاهای چاپی شما برای استفاده تجاری مورد توجه قرار گیرد ، به ویژه هنگامی که در سایر محصولات موجود است. در اینجا چاپگرهای برچسب و برچسب هایی وجود دارد که شما چاپگر چاپ دیجیتال هستید یا کالاهایی را که به برچسب زدن و برچسب زدن روی بسته بندی یا سطح آن نیاز دارید تولید نمی کنید.

قوانین برچسب زدن

مهم است که از قوانینی که برچسب های کشور شما و فعالیت های مربوط به برچسب ها حاکم است آگاهی داشته باشید. این امر به ویژه برای برچسب ها و برچسب های موجود در فرآورده های غذایی و نوشیدنی ها بسیار مهم است. محصولات باید مطابق با هیئت مدیره یا سازمانی که برچسب گذاری مواد غذایی و اطلاعات مربوط به مواد غذایی را تنظیم می کند ، برچسب گذاری شوند ، به عنوان مثال ، انجمن مواد غذایی و داروهای آمریکا (FDA) در ایالات متحده برای یادگیری دستورالعمل های برچسب گذاری هیئت مدیره در کشور شما ، باید پیدا کنید. اطلاعات مربوط به آن از طریق منابع قابل اعتماد مانند وب سایت رسمی. این همچنین در مورد انواع دیگر محصولات مانند پوشاک مربوط به برچسب زدن پارچه و منسوجات صدق می کند. قوانینی وجود دارد که باید رعایت شود و طبق آن نوع کالایی که برای شما برچسب و برچسب تهیه می کنید ، باید تمام آن را رعایت کنید تا از عوارض قانونی که بازتاب بدی برای برند و شرکت شما خواهد داشت ، استفاده کنید.

استفاده از برچسب های شما چاپ استیکر با طرح دلخواه

شما باید در مورد نحوه استفاده از برچسب های خود فکر کنید. از برچسب یا برچسب شما با محصولی که در یخچال یا یخچال قرار دارد استفاده می شود؟ یا آیا در معرض عناصر در فضای باز مانند نور مستقیم خورشید قرار خواهد گرفت؟ این سؤالات به شما در فکر کردن به برچسب مناسب و مواد برچسب مناسبی که می توانید برای محصولات خود استفاده کنید کمک خواهد کرد. ایجاد برچسب ها و برچسب های بادوام که قادر به نگه داشتن تحت آن شرایط خاص برای هرچه بیشتر ممکن است. مواد کاغذی برچسب و برچسب زیادی وجود دارد. اگر خدمات چاپ دیجیتال ارائه می دهید ، این گزینه ها از مواد حتی به شما نیاز دارند که دستگاه چاپ و جوهرهای خود را نیز تنظیم کنید. هم تولید کنندگان محصول و هم خدمات چاپ دیجیتال باید در مورد کالاهای مورد نظر برای یک محصول نهایی رضایت بخش و با کیفیت مشورت و گفتگو کنند.

فرآیند چاپ چهار رنگ

برای چاپ برچسب ها و برچسب های مورد استفاده در محصولات دیگر مانند مواد غذایی ، نوشیدنی یا پوشاک ، شما نمی خواهید از یک کار چاپ دیجیتال آماتور استفاده کنید که روی چاپگر لیزری رنگی خانگی انجام می شود. به برچسب و برچسب با کیفیت بالا احتیاج دارید. یکی از گزینه هایی که می توانید در نظر بگیرید و اغلب ترجیح می دهید ، چهار برچسب رنگی است که در چاپ افست انجام می شود. به این ترتیب رنگ های روی برچسب و برچسب شما روشن تر ، واضح تر و واضح تر به نظر می رسد. بسته به طراحی برچسب و مواد کاغذی ، نوع کار و تنظیم دیگری نیز ممکن است مورد نیاز باشد. برای به دست آوردن بهترین نتیجه برای محصول شما نیاز به آزمایش دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>