عیب یابی و تعمیر اجاق گاز با ضمانت

تنظیم نبودن تایمر فر اجاق گاز، دیگر موضوعی است که می توان به آن اشاره کرد. زمانی که المنت اجاق گاز شما کار نکرد شما باید بدنبال برخی نشانه های ظاهری که نشان می دهد المنت خراب شده است بگردید، و اگر المنت خراب شده بود باید آن را تعویض و تعمیر کنید. اما برخی لازم است که سیم ها را ببرید و بردارید و سر شعله جدید را با استفاده از اتصالات سیم سرامیکی مخصوص همراه به فندک اجاق گاز وصل کنید. درصورتی که ترموکوپل مدام جریان گاز را قطع می کند نشان دهنده این است که به خوبی سر دیگر آن گرم نمی شود پس بهتر است که سر آن را به شعله بیشتر نزدیک کنید.

تقریبا با نگاه کردن به شکل ظاهری ترموکوپل می توان سالم بودن و یا خراب بودن آن را تشخیص داد. با قاطعیت نمی توان گفت که تمامی ولوم های گاز و اجاق گاز موجود می باشد . در واقع ترموکوپل به محض خاموش شدن شعله، جریان گاز را قطع می کند. و در زمان گریل کردن، حرارت زیادی تولید شیر ترموکوپل اجاق گاز رومیزی می کند.

در صورت داشتن انتقاد یا پیشنهادی در مورد تعویض ترموکوپل اجاق گاز صفحه ای خوشحال می شویم که آن را در بخش دیدگاه ها با ما در میان بگذارید. این نکته را باید در نظر داشته باشید که قبل از تعمیر یا تعویض المنت باید آن را از برق بیرون بکشید. در صورتی که المنت پخت کار نکند فر اجاق گاز شما دارای حرارت زیادی نخواهد بود. در قسمت نهایی تعویض ترموکوپل اجاق گاز شما باید ترموکوپل جدید را برداشته و با کمک آچار فرانسه در جهت عقربه های ساعت به ورودی گاز وصل کنید و سر دیگر آن را هم به شعله پخش کن متصل کنید.

در هنگامی که مولتی متر را برای بررسی کردن پیوستگی المنت ها به آن وصل می کنید در صورتی که پیوستگی در المنت وجود نداشت باید المنت را تعویض کنید و اگر مشکلی در سیم کشی وجود داشت باید آنرا برطرف کنید. این نکات نکاتی هستند از قبیل رعایت کردن کامل نکته های ایمنی و ارتباط داشتن با کارشناسانی که تعمیر گاز صفحه ای انجام می دهند و به طور کلی دست نزدن به هیچ کدام از قطعات بدون داشتن اطلاعات راجب آنها.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از تعمیر ترموکوپل اجاق گاز صفحه ای دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.