عیب یابی پکیج بوتان، ایران رادیاتور و سایر برندهای معتبر کاراباما

در سطح بعدی پکیج را در جای مناسب خود روی صفحه نصب قرار می‌دهید و شیر آب گرم و سرد و محل ورود و خروجی را مطابق دفترچه به لوله کشی وصل می‌کنید. پکیج دیواری سری m کشور ایران رادیاتور جزو پکیج های دو مبدله این مجموعه صنعتی می باشد که علاوه بر مبدل حساس اساسی مبدل همه چیز در گزینه پکیج دیواری جمهوری اسلامی ایران رادیاتور ثانویه هم می باشد. سری M در چهار دسته 24 و 28 و حرفه دار و سوای فن ساخت می گردد. هم زمان آبسرد محل ورود هم از مبدل برگه ای میگذرد و بر اثر عبور این دو آب از مبدل و فعالیت انتقال حرارت از آب گرم (مدار گرمایش) به آب سرد ورودی، آب گرم مصرفی ایجاد می شود.
این کدخطا یعنی ۳۰ ۴۰ در دستگاه ایران رادیاتور به معنا فساد برد می‌باشد. پرشر هوا در واقع سنسور فن محسوب میگردد و ماموریت دارد تا سلامت بودن حرفه را به موفقیت اعلام کند. ولی در خصوص مشکل دستگاهتون صدای پمپ میتونه بعلت گرفتگی مبدلها و مسیر آب گرمایش باشه. پمپ های پکیج های کشور ایران رادیاتور در یک صورت قابل تعمیره. علت پر‌نور شدن پمپ سیرکوله در حالت تابستان بصورت یکسره در پکیج بوتان چیست. هزینه ی ایاب و ذهاب نصاب پکیج دیواری برای توشه اولیه رایگان و در رخ نیاز به مراجعات بعدی(در صورتی که نیاز به مراجعه ی نصاب،از طرف مشتری باشد مانند تدریس دوباره ؛ یا اشکال در شرایط نصب مانند وصل نبودن گاز) به عهده خریدار می باشد.
فروشگاه آرتان رادیاتور در راستا فروش و کارگزاری پمپ و شیرالات و اشکال لوله و نیزفروش و کارگزاشتن پکیح و اشکال رادیاتور و پنل فعالیت دارد. هم چنین در زمینه فروش و کارگزاشتن و سرویس انواع پکیج های شوفاژ دیواری ایران رادیاتور و همینطور رادیاتور های فولادی (پنلی-panel) ایران رادیاتور و رادیاتور های آلومینیومی (پره ای) کشور‌ایران رادیاتور در سرویس هموطنان گرامی میباشد. • بطور کلی کارگزاشتن و راه و روش اندازی و سرویس ها آنگاه از فروش همه پکیج های دیواری کشور ایران رادیاتور باید فقط توسط شبکه گسترده سرویسکاران مجاز این کمپانی که دارای بیش از 1000 شعبه در سراسر مرزو بوم هستند انجام گیرد. بدیهی هست پس از خرید کردن دستگاه جهت انجام هماهنگی های مربوطه جهت کارگزاشتن پکیج اقدام خواهد گردید.
این مدل، تنها مدل دیجیتال شرکت کشور‌ایران رادیاتور هست و احتمالا ارزش بالاتر این گونه به خاطر دیجیتال بودن این سری باشد. ولی میزان مرغوب بودن تولید قطعات این سری از پکیج کشور‌ایران رادیاتور هم بالاست. اولی عامل، متراژ محلنصب پکیج کشور ایران رادیاتوراست که قرار است گرمایش آن به وسیله پکیج تامین گردد و دومی عامل، مقدار استعمال اشخاص از آب گرم مصرفی است. جای عیب­یاب دیجیتال را در همین مدل از پکیج کشور‌ایران رادیاتور پر کرده است و از وجود امکان عیب یابی دیجیتال بی­بهره مانده­ایم. در کنار فقدان عیب­یاب دیجیتال از امکان برنامه­ریزی هفتگی هم در این دستگاه خبری نیست. اعتنا داشته باشید که مسلما قبل از به عمل انداختن مجدد دستگاه عیب یابی پکیج شکل گیرد و یا این که بوسیله متخصصان دکتر معالج فنی تعمیر پکیج کشور‌ایران رادیاتور انجام شود.
عمومی
این دسته کمترین بها پکیج بوتان را دارد که قطعات آن به طور معمول از قطعات داخلی یا این که چینی می باشد. پس از پکیج پرلاپرو، پکیج پاویا از جور های دیجیتال شرکت بوتان است که میزان مرغوب بودن ساخت بالایی پس از گونه پرلا دارد. در همین گونه هم همت شده هست از قطعات کلیدی کیفیت جهت تولید به کارگیری شود. قیمت پکیج بوتان پاویا ارزان خیس از بها پکیج بوتان پرلاپرو هست اما به کیفیت گونه پرلاپرو نمی رسد. گفتنی میباشد در دسته های آنالوگ از این جهت که سیستم عیب یاب و نمایشگر دیجیتال بر بر روی آن ها تعبیه نشده است، قیمت پکیج بوتان مناسب تر نسبت به گونه های دیجیتال می باشند. تنوع در دسته های گوناگون محصولات این شرکت، اختلاف در بها پکیج بوتان برای نوع های متفاوت را منجر شده است.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور گونه Es28ff

ترموستات داخل اتاق مشعل و پمپ گردش خون را خاموش می کند. نهایتا کلیدی بازکردن شیر دستی گاز، از نشتی یا عدم نشتی گاز اطلاع حاصل کرده و در صورت نیاز مسیر گازرسانی را هواگیری می کنیم. خرید کردن اتصالاتی شامل شیر فلکه، شیلنگ رابط، نوار تفلون، حافظ برق، سختی گیر و صافی اکثر زمان ها به عهده خریدار است. همانطور که در تصویر می‌بینید وقتی در مقابل دستگاه بایستید به طور استاندارد شیر رفت سمت چپ دستگاه هست و شیر رجوع و برگشت سمت راست دستگاه قرار دارد. در شکل نیاز به جهت اعزام سرویسکار پکیج در مشهد می‌توانید حیاتی مجموعه دما خدمات در تماس باشید تا در او‌لین مجال به التماس شما جواب دهیم.
راه حل رفع آن این هست که با استفاده از مواد شوینده دانسیته گیر لوله‌ها را شستشو دهید و پس از آن دارای آب تمیز بشوید و دوباره لوله کشی را ببندید. شما اهمیت خریدن یک پکیج می‌توانید اهمیت یک تیر دو هدف بزنید و گوشه و کنار کمتری در منزل خود اشغال کنید. پس از این‌که به جواب سوال پکیج چیست رسیدید و اساسی مزایا و معایب آن آشنا شدید هم اکنون حیاتی کاربرد‌های آن بایستی آشنا شوید. به شکل کلی پکیج‌ها به دو مدل متعدد زمینی و دیواری تقسیم میشوند که در ادامه شما را مهم آن ها آشنا خوا‌هیم کرد.
کیفیت تولید قطعاتدر فرآیند خرید پکیج دیواری، حیاتی ترین علتی که بایستی به آن دقت شود میزان مرغوب بودن ساخت قطعات داخلی آن است. درصورتیکه شما دستگاهی کلیدی میزان مرغوب بودن داشته باشید کاهش درگیر فساد دستگاه و سرد و گرم شدن آب خواهید بود. در اینجا می خوا هیم مقایسه فی مابین میزان مرغوب بودن قطعات مدل های مختلف پکیج بوتان داشته باشیم.
راندمان بالا و مصرف بهینه سوخت گاز، از دیگر عواملی هستند که دستگاه‌های اجرایی را هم تشویق به بسط به کارگیری از پکیج دیواری می‌نماید. ضمنا حیاتی این که درجه پکیج کاهش از مرتبه نیمه (50 %) تنظیم شده، گرمی آب ایده آله و فکر نکنم مشکلی در تهیه و تنظیم شعله از شیر در اختیار گرفتن گاز که شما فرمودید وجود داشته باشه. عیب یابی پکيج کشور‌ایران رادیاتور همچون بقیه پکیج های دیواری شامل دو مرحله است، نخستین عیب یابی به وسیله شناسایی کدهای غلط و در مرحله بعدی عیب یابی بوسیله بررسی کارایی پکیج می‌باشد که ما در این مطلب به طور تام به این موضوع پرداخته ایم. در صورتی که وقتی که در حمام هستین به شدت اصلی تغییر دمای آب مشکل دارید به این رخ که مکرراً آب مصرفی سرد و گرم می شود مطمئنا پکیج شما اساسی ایراد نوسان دمای آب مصرفی روبرو هست .

  • از نظر کارایی و کارکرد همین مدل مشابه به مدل های سری L است.
  • ممنون از شما که این داده ها را به شکل ظریف و تام در اختیار ما قرار می دید.
  • کاهش هزینه مصرف انرژی به همین معنا هست قبض شما کاهش می آید .
  • این بخاری ها مضاعف باکیفیت میباشند و مهم مثال های خارجی برابری می کنند.
  • همچنین پکیج شوفاژ دیواری گرمایشی جمهوری اسلامی ایران رادیاتور در اشکال تک مبدل و دو مبدل ساخت می شود و هر کدام بر پایه ظرفیت، نوع، راندمان سوخت مصرفی، فشار آب مورد نیاز و .

Ü و درصورتیکه کماکان مشکل به قوت خویش باقی بود، دودکش را چک کردن نمائید. Ü و زمانی که از رله پیروزی مطمئن شدید، کافیست چندین ضربه به آن بزنید تا مجدد شروع به عمل کند. Ü چنانچه کماکان کد نادرست اکران داده شد، باید به سراغ پرشر سوئیچ آب بروید. به جهت خودداری از هرگونه خطر احتمالی، در آغاز دوشاخه برق را قطع کنید. ما در همین مقاله این موارد را پوشش دیتا ایم، و در صورتی که ایراد شما نیز یکی از از همین مورد ها است، یا حتی در صورتی که هیچ‌کدام فقدان (که بعید می دانم این آیتم رخداد افتد!) دارای اعتنا تا ادامه مقاله حساس ما یار باشید. در زمستان و تابستان در کنار شما هموطنان عزیز هست و هدف از منش اندازی همین تیم گرد آوری تکنسین های به اسم تاسیسات و ارائه سرویس ها حیاتی کیفیت به شما عزیزان میباشد.جهت ثبت خواهش میتوانید با ما در تماس باشید.
ایراد می‌تواند در تهویه نامناسب باشد و نشان از تایید نشدن عبور جریان هوا در پرشر فن بدهد. سپس تایید عبور جریان هوا از مسیر دودکش به وسیله پرشر حرفه منتظر می‌ماند. که در اینصورت جهت برطرف کردن عیب میبایست این رله توسط متخصص ردوبدل میشود.

دسترسی سریع :

این موضوع زمانی جالب خیس می شود که انواع سیستم های گرمایشی در قالب تنوع مضاعف رادیاتورها در بازار وجود داشته باشد که در نوشته اشکال رادیاتورها به آن پرداختیم. زمانی مدار گرمایش رادیاتور ها فعال شود، شیر سه طرفه مسیر رادیاتور ها را گشوده می نماید و پمپ وارد کار می شود. بدین ترتیب وقتی پکیج صرفا در سیستم گرمایش کار بکند، پمپ آن هم عمل می کند.

عیب یابی پکیج بوتان، کشور ایران رادیاتور و سایر برندهای معتبر

اگر هنگام روشن کردن پکیج اصلی خطاهایی روبه‌رو شدید، می‌توانید پکیج را خاموش کنید، نقص‌ را برطرف کنید و بعد مجدد پکیج را واضح کنید. دستگاه را بالای وسائل گرماساز مثل اجاق گاز یا این که هر وسیله ای که بخار چرب ایجاد می نماید . خواسته سفارش می کنم نوشته شیر پرکن پکیج دیواری را مطالعه کنید . به علت نبود ارتفاع مبدل و توان حرارتی مشعل، همین کار عملی نمیباشد. خاموش کردن پمپ در این دستگاه، به علت دومنظوره بودن مبدل میباشد. پس از پر‌نور شدن مشعل در حالت شعله کوتاه تهیه شعله انجام خواهد شد.

عیب یابی پکیج کشور ایران رادیاتور جور l28ff :

اول معایبی که توسط برد الکترونیک شناسایی شده و اصلی اعلام کد خطا مشخص میگردند و دوم معایبی که سوای اعلام کد غلط کارایی پکیج را مختل می‌کنند. پس از شروع جریان آب NTC گرمایی دمای آب در درحال حاضر گردش را به موفقیت در دست گرفتن گزارش می‌دهد. به جهت شناسایی همین عیب قبل از هر اقدامی می بایست کد خطای پکیج را تحلیل کنید، کد خطای همین پکیج بوسیله چشمک زدن چراغ های روی پنل معین می‌شود.
عیب یابی دیجیتال در این مدل پکیج ایران رادیاتور در حل مشکلات به وجود آمده و تشخیص سرعت بالا خیس آن‌ها یاری شایانی می نماید به طور نمونه سناریو کد E2 خبر از عدم تشکیل شعله می دهد و مربوط به نصیب شعله می باشد. یک عدد ازمدل های پکیج دیواری کشور‌ایران رادیاتور دسته L 24FFمی باشد. معمولا برای به کارگیری از پکیج های دیواری در خانه­های به خصوص خانه­های کلیدی متراژ هایی تحت موضوع بعد ها و وزن پیش می­آید. در دوچندان از منازل نمی­توان دستگاه­های اصلی بعد ها پهناور و وزنی بالا کارگزاشتن کرد ولی همین دستگاه به لطف بعدها مطلوب و وزنی ایده آل تا حد مهربانی این نقص‌ را برطرف کرده­است و مطلوب کارگزاری در مکان­های مختلف در گوشه و کنار آشپزخانه یا این که بالکن می­باشد. پکیج‌ها در ظرفیت‌های متفاوتی ایجاد می شوند دارای دقت به متراژ خانه و مقدار آب گرم مصرفی، تا خرید کننده جور آیتم نیاز خود را تعیین کند.
قطر لوله دودکش ساختمان به جهت استفاده ازپکیج دیواری ایران رادیاتورباید ۱۵ سانتیمتر باشد. حیاتی دقت به هد پمپ سیر کولاتور در دستگاههایپکیج گرمایشی کشور ایران رادیاتورحد بخش اعظم طول لوله کشی افقی آب به جهت رادیاتور های شوفاژ حدود ۳۵ متر می باشد. صدای پکیج ایران رادیاتور، بخش اعظم به علت وجود هوا در سیستم و قلیل بودن فشار است. اساسی به کار گیری از یک آچار هواگیری و پیچاندن آن در بر خلاف عقربه‌های ساعت مشکل را اهمیت ریختن پاره ای آب حل کنید. یا این که به تیتر نمونه عدم توجه به ارور e1 پکیج کشور‌ایران رادیاتور که به مضمون‌ (پرشر دکمه آب در وضعیت انقطاع باشد) است، می‌تواند به مرجع انبساط یا لوله‌های حرارتی دستگاه صدمه وارد کند. نسبت به دیگر مدل های پکیج کشور‌ایران رادیاتور، دستگاه های سری E نماد سادگی و کارایی هستند درحالی که همگی امکانات اهمیت و ویژگی های بارز پکیج های کشور‌ایران رادیاتور در آنان جاریست.
ابتدا شیر پرکن تحت پکیج l24ff را گشوده کنید تا آب وارد دستگاه شود. پس از بستن شیر آبگرم، کارایی انتقال آب به شوفاژ و رادیاتور ادامه پیدا می‌کند. برخی از مدل‌های موجود در بازار مجهز به پیروزی حساس عیب یاب الکترونیکی میباشند . در صورتی که دستگاه شما خراب باشد ، برگه سناریو به شما نشان میدهد که خلل از کجاست . به جهت ساختمان‌هایی که دارای متراژ ۱۵۰ یا این که کاهش از آن می‌باشند بایستی دستگاهی اهمیت ظرفیت ۲۴۰۰۰kw خریداری کنید .

علت گرم شدن آب سرد مصرفی

چون موضوع مقاله ما راهنمای عیب یابی پکیج ایران رادیاتور است. و شما به جهت عیب یابی پکیج کشور‌ایران رادیاتور مدل K24FF و عیب یابی پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور مدل BM24FF نیز می‌توانید. کد خطای پکیج ایران رادیاتور را در جدول پایین یافته و منش حل آن را هم پیدا کنید. در همین جا تنها به بعضا از مزیتهای ای دستگاه اشاره کردیم که از حیاتی ترین مزیتها از نظر نمایندگی کشور ایران رادیاتور در بهشت می باشد. کشور‌ایران رادیاتور در کنار میزان مرغوب بودن عالی خویش ارزش مناسبی را نیز ارائه می دهد. کمپانی ایران رادیاتور در سال های اخیر در کنار ساخت رادیاتور آلومینیومی، پکیج دیواری را هم به سبد محصولات خویش طولانی تر نموده است.
اما در پکیج های دیجیتال کشور‌ایران رادیاتور نظیر L24ff خطاهای پکیج ایران رادیاتور بر روی نمایشگر پکیج کشور ایران رادیاتور ظواهر می شود اهمیت سخن e که از کلمه انگلیسی ERROR گرفته شده هست معلوم می شود . در این دسته ها در شرایطی که اهمیت ایراد یا این که خرابی در دستگاه، سیستم عیب یاب خودکار، ایراد ایجاد شده رو به شود و به رخ یک کد بر بر روی نمایشگر دستگاه نشان می دهد. پکیج پاویا فقط اساسی ظرفیت 24 کیلووات ایجاد شده و به جهت منازلی اصلی متراژ 140 متر موءثر خواهد بود البته پکیج‌های پرلا پرو حساس سه ظرفیت مختلف عرضه می شود و به جهت متراژ‌های پهناور هم کاربردی است.

همه چیز درباره پکیج دیواری

در این مرحله، برد کنترل وظیفه دارااست بداند که شعله ایجاد شده یا این که نشده است. پیروزی در دست گرفتن به وسیله ی میله یونیزاسیون همین مسئله را متوجه می شود. ارور E81 در ایران رادیاتور ناشی از حرارت بیش از حد پکیج می‌باشد به عبارت دیگر سنسور حد دستگاه فعالیت کرده است. دو آیتم که در بالا ذکر کردیم ۹۰ % و یا این که بیشتر علت ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ در دستگاه ایران رادیاتور هستند. دستگاه را ریست کنید در صورتی که مشکل برطرف نشد حساس تعمیر فعالیت تماس بگیرید.

مبدل حرارتی:

وظیفه هواگیری پکیج ایران رادیاتور به صورت دستی و یا اتوماتیک به یاری ایرونت صورت می پذیرد. حسگر شعله که به میله یونیزاسیون هم دارای شهرت می باشد وظیفه تشخیص شعله در پکیج ایران رادیاتور را دارد. ونتوری پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور وظیفه مهمی در حفظ ایمنی دستگاه ایفا می کند. از بین بردن ارور ۴۰ ۷۰ در پکیج کشور ایران رادیاتور ، ریست نمودن پکیج ایران رادیاتور و غیره. تا وقتی که فشار آب درون مدار در محدوده مجاز (بین 1/5 تا 2) باشد، پکیج فعالیت خویش را انجام می‌دهد و آب را تا دمای تنظیم شده گرم می‌کند.
البته به دلیل مزایایی که این مارک دارد، پرفروش ‌ترین پکیج در بازار کشور ایران معرفی شده است. در همین مطلب آچارباز عملکرد کردیم همه نکته ها عیب یابی و برطرف کردن ارور پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور جور l24ff را ابلاغ کنیم. چناچه اصلی نکات گفته شده نتوانستید مشکل را برطرف کنید، می‌توانید التماس خود را در قسمت تعمیر پکیج آچارباز تصویب کنید. در هم اکنون حاضر تعمیر پکیج جمهوری اسلامی ایران رادیاتور تهران در تمامی بخش ها ۲۲ گانه انجام می‌شود. البته گهگاه به دلایل متعدد ممکن است، دستگاه مبتلا اختلالاتی شود. در این وضعیت در آغاز بایستی آن را عیب یابی کنید، آنگاه برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور گونه l24ff دنبال تعمیرکار پکیج بگردید.
درباره پکیج دیواری می بایست بگویم که یک عدد از پرطرفدار ترین‌ها هست چرا که مکان کمتری را اشغال می‌کند. تا اینجا متوجه شده اید که پکیج چیست و می خواهید حیاتی انواع آن آشنا گردید که یک عدد از آن‌ها پکیج زمینی است. در پیشین به جهت گرمایش منازل با شوفاژ و رادیاتور از موتور خانه استعمال می‌کردند که موتور منزل علاوه بر هزینه بالا به مکان جداگانه ای از جمله یک اتاق یا انبار نیاز داشت و گوشه و کنار متعددی را اشغال می‌کرد. سری Eco در ظرفیت های ECO22FF-PL و ECO24FF-PL ایجاد می شود و پاسخگوی آپارتمان های تا متراژ 140 متر مربع می باشد. همین نوع مثل تمام دسته های دیگر سری L، خصوصیت های بارز همین دسته را دارا می¬باشد اما در بعدها و ظرفیتی گوناگون تولید شده است.