لوازم یدکی لیفان را به راحتی از شرکت آریا پارت تهیه کنید – اخبار رسمی

در آریاپارت ما قطعات یدکی ماشینهای گوناگون مانند لوازم یدکی ماشینهای کرهای و خودروهای چینی را در اختیار مشتریان گرامی میگذاریم. به همین دلیل شرکت آریاپارت برای آسایش بیشتر مشتریان گرامی اقدام به واردات و فروش اینترنتی لوازم یدکی لیفان در تهران و ارسال قطعات یدکی به شهرستانها و دیگر استانها کرده است. بعضی تولید کنندگان خودروهای چینی برای تضمین کیفیت لوازم خودروهای خود به تولید لوازم یدکی نیز می پردازند که مسلما تولیدات کارخانه اصلی از تولیدات شرکت های زیر مجموعه از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد. اورجینال و کارت گارانتی می باشد و شما با اطمینان خاطر می توانید خرید خود را انجام دهید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های درج شده در آگهی تماس بگیرید. در فروشگاه لوازم یدکی لیفان در تهران انواع لوازم یدکی وجود دارد که برای هر مدل با توجه به لوازم داخل موتور، لوازم بدنه، فنربندی، لوازم داخلی و برقی و چرخ ها به خریداران ارائه می شود. اما جمع آوری اطلاعات در این زمینه برای دارندگان خودرو بسیار پر اهمیت است و این مورد به آنها کمک می کند که بتوانند لوازم یدکی فیک از اصل را از هم تشخیص دهند. یکی از عیوبی که در نگاه اول به خودرو لیفان متوجه آن می شوید، کوچک بودن رینگ ها نسبت به بدنه است.

این خودرو در چین، روسیه و نیز ایران (توسط کرمان خودرو) عرضه میشد که چند سالی است تولید آن بهطور کل در ایران متوقف شدهاست. حداکثر سرعت مطمئنی که میتوان با آن تجربه کرد 160 کیلومتر در ساعت است. کرمان موتور سپس نسخه ی لیفان 520i را وارد کرد. پس از تحریم آمریکا علیه ایران شرکت کرمان موتور در تغییر رویکرد استراتژیک، همکاری خود را با شرکت لیفان آغاز کرد. بعد از این که لیفان 520 نتوانست در بازار خودروی کشور به فروش خوبی دست پیدا کند کرمان موتور مدل مدرن تر یعنی لیفان 620 را با همکاری این کمپانی وارد کشور نمود.

همان طور که گفتیم خودروی لیفان 520 در دو مدل به بازار ایران وارد شد.کرمان موتور با واردات لیفان 520 فکر میکرد این خودرو فروش خوبی داشته باشد. لیفان X50 خودروی تولید سال ۲۰۱۴ است که با طراحی نسبتا خاص خود، مشخصات فنی قابل توجه و قیمت مناسب وارد بازار خودروی ایران شد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت قیمت لوازم یدکی لیفان x60.

ایندکسر