تحمل خشکی گردو خوشه ای انگوری بسیار بالاست اما باید توجه داشته باشید که آبیاری منظم به شما کمک می کند در پایان میوه دهی محصولات بیشتری داشته باشید. عمر اقتصادی این نهال بالای ۸۰ سال تخمین زده شده است که به شما کمک می کند یک باغ با عمر بالا داشته باشید و بتوانید در هر سال حدود زیادی از محصولات را برداشت کنید. قدرت رشد درخت گردو زود بازده را کارشناسان نسبتاً بالا تخمین زده است ولی باید توجه داشته باشید که نحوه مراقبت از هر نهال و درخت در امر رشد بسیار مهم است. ضخامت پوست چوبی این گردو بسیار نازک است به حدی که به آن پوست کاغذی می گویند شما می توانید به راحتی بدون آنکه احتیاج به وسیله خاصی باشد گردو را از پوست چوبی جدا کند. این نهال زودباز خوشهای از سال اول شروع به باردهی میکند که یک امر بسیار مهم برای تمامی باغداران است به گونهای که به راحتی می توانند در سال اول کاشت برداشتی داشته باشند.

نهال گردو اسرائیلی قیمت
دمای بالاتر از ۴۰ درجه برای گیاه مضر می باشد تا دمای ۱۰- را تحمل میکند. نهال گردو خوشه ای انگوری خوشه یکی از پرطرفدارترین نهال ها در میان باغداران است به این دلیل که این نهال میتواند در سریعترین زمان میوه دهد و باغداران به راحتی تمامی میوه های خود را به فروش برسانید. در زمان نامناسب نیز به هیچ عنوان اقدام به کاشت این نهال گردو نکنید. این بیماری و آفات به دلایل مختلف می تواند صورت گیرد. این نهالها معمولا از شاخ و برگ مناسبی برخوردار هستند و شاداب و قوی به نظر می رسند. از انواع پوششهای گیاهی مانند کاه، کلش، شاخ و برگ گیاهان و خاک و … در بین ردیفها از گیاهان زود رشد و سبز استفاده میشود که این گیاهان اکثرا شبدر و یونجه میباشند.که از آنها بعنوان کود سبز و علوفه دامی میتوان استفاده کرد اين رقم در نهال فروشی ونهالستان فيروز قره داغی توليد می شود .

گردو کن یکی از مهمترین مورد کشت در کالیفرنیا است و یکی از معروف ترین و پر کشت ترین ارقام نهال گردو در جهان محسوب می شود. از تجاری ترین ارقام نهال گردو هاروارد زودبازده محسوب می شود و مغز آن اغلب رگه دار است و رطوبت نسبی کم و دمای بالاتر از ۴۵ درجه سانتی گراد به این نوع گردو خسارت وارد می کند. از لحاظ عمر درخت گردو خوشه ای بایستی دانست که عمر اقتصادی این گردو همانند گردو های دیگر می باشد و ضمنا این گردو بسیار تجاری و پر بازده می باشد. به دلیل داشتن پوست نازک چوبی شما می توانید به راحتی مغز گردو را از پوست چوبی آن جدا کنیم بدون آنکه به وسیله خاصی احتیاج داشته باشید.

نهال گردو حاجی زاده بسیاری از باغداران همواره به دنبال محصولی هستند که طعم مطبوعی و همینطور چربی بالایی داشته باشد که در بازار بتوانند به راحتی به فروش برسد. اکثر درختان گردو خوشه های کوتاه قامت هستند تا بتوانند محصول بیشتری داشته باشد این نهال گردو در بلوغ یک متر خواهد بود اما این خصوصیت به شما کمک می کند تا به راحتی تمام میوههای آن را بچینید بدون آنکه آسیب ببینید. عملکرد میوه در این نهال به صورت بسیار بالایی است در صورتی که شما تمام رسیدگی و نحوه مراقبتی این نهال را به طور کامل انجام دهید می توانید شاهد ۵ الی ۲۵ عدد گردو در هر شاخه باشید که به طور کامل رشد می کند و در هر هکتار از این حال شما می توانید حدود ۶ تا محصول برداشت کنید.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد نهال گردو اصفهان لطفا از صفحه ما بخواهید.