کرم مرطوب کننده شیر گاو ایمیجز ❤️

در واقع کرم آبرسان با رساندن رطوبت به سطح پوست، باعث نرم شدن آن میشود. آب برای پوست و مخصوصا لایه اپیدرم بسیار حیاتی است.آب لازم برای سطح پوست به طور مداوم از طریق بافت میانی تامین می شود و به سطح پوست می رسد.چربی ترشح شده روی اپیدرم در واقع برای جلوگیری از تبخیر آب به صورت لایه محافظتی عمل می کند.

انتخاب مرطوب کننده کاملا به نوع پوست شما بستگی دارد پس شناخت نوع پوست درانتخاب مرطوب کننده بسیار با اهمیت است. آب و هوای خشک باعث دهیدراته شدن پوست میشود. برای مثال اگر شرایط پوستی شما بسیار وخیم میباشد در مراحل اول باید از مرطوب کننده و آبرسان های قوی استفاده کنید اما در مراحل بعدی با بهتر شدن شرایط پوستی خودتان ، میتوانید محصولات معمولی را به عنوان محصولات همیشگی استفاده کنید تا از بهبود شرایط پوست کرم مرطوب کننده طرح بستنی خودتان لذت ببرید. چرا که یک تصور غلط در ذهن بسیاری از ما وجود دارد که استفاده از مرطوب کننده باعث چرب تر شدن پوست می شود.

بهترین حالت استفاده از مرطوبکنندهها بعد از استفاده از آبرسان است. مرطوب کننده ای مناسب پوست حساس است که بعد از استفاده پوست دچار قرمزی، التهاب، سوزش و یا جوش نشود. در همین حال، اگر چهرهای رنگپریده و پوستی با خطوط ظریف چین و چروک دارید، پوست شما دچار کمآبی است. اما کرم های آبرسان با تامین آب برای لایه شاخی پوست (لایه اپیدرم)، از خشکی جلوگیری میکند. کرم های مرطوب کننده رطوبت لایه بیرونی پوست را تامین می کند و به دلیل داشتن ترکیبات خاص از تبخیر آب پوست جلوگیری می کنند.

در اغلب این محصولات، از روغنهای گیاهی نیز استفاده شده که میتوانند بصورت مشخص، نیازهای پوست را تامین کنند. بنابراین استفاده از آبرسان و مرطوب کننده اهمیت ویژهای برای حفظ سلامتی آن دارد. به طور کلی می توان گفت که تفاوت کرم مرطوب کننده و آبرسان این است که کرم های مرطوب کننده برای برطرف کردن خشکی پوست ولی کرم های آبرسان، برای رفع کم آبی پوست ساخته شده اند. پوست حساس نسبت به پوست های دیگر حساسیت بیشتری دارد از این رو در انتخاب محصولات برای این پوست ها باید دقت بیشتری صورت پذیرد.

ایندکسر