گران قیمت بودن قطعات این گوشی هم بیشتر به این مسئله دامن میزند و منجر به افزایش هزینه ها خواهد شد. درک این نکته بسیار مهم است که این روش در دسترس بودن فرصت استفاده از خدمات را تعیین می کند. آیفون XS Max تقریبا در تمام این ویدئو ها سربلند بیرون آمده و ضد آب بودن خود را ثابت کرده است اما با این حال نمیتوان گفت که هیچوقت این گوشی در اثر آب خوردگی و خیس شدن دچار مشکل نمیشود! برد گوشی مثل مادربرد لپ تاپ و کامپیوتر، قسمت اصلی دستگاه است که از طریق آن تمام قطعات موبایل، پردازشهای مورد نیاز را انجام میدهند.

خدمات گارانتی شیائومی فونات
بنابراین دلایل مختلفی میتوانند منجر به خراب شدن مادربرد آیفون 7 اپل شوند. دقت داشته باشید که برای فشردن این بخش اصلا نباید بیش از اندازه نیرو به قاب گوشی وارد کنید. احتمال دارد که با انجام این کار مشکل کار نکردن تاچ صفحه نمایش آیفون برطرف شود. خوشبختانه با خدمات موبایل کمک میتوانید تعمیر آیفون XS Max آب خورده یا خیس شده را با بهترین کیفیت ممکن در موبایل کمک انجام دهید. در خیلی از بررسی های عملی که دیدیم و در شبکه های اجتماعی مثل یوتیوب شاهد آن بودیم، اشاره شد که آیفون XS Max واقعا ضد آب است و حتی خیلی از مراجع این گوشی ر در تست های عملی داخل آب قرار دادند و بررسی کردند.

شرایط گارانتی شرکت اپل اگر رقم سوم 9 است ، به رقم چهارم و پنجم نگاه کنید. به عنوان مثال اگر آب خوردگی سطحی باشد و فقط به اسپیکر های گوشی صدمه زده باشد، مشکل فقط با تعویض اسپیکر رفع خواهد شد که انجام این تعمیر نه نیاز به مدت زمان طولانی دارد و نه هزینه بالایی خواهد داشت. اگر هیچ یک از موارد فوق منجر به رفع مشکل درست کار نکردن تاچ صفحه نمایش آیفون نشد و همچنان با این مشکل رو به رو بودید، احتمالا منشا مسئله سخت افزاری است و باید برای رفع آن به تعمیرات سخت افزاری روی آورید. ریستارت کردن دستگاه منجر میشود تا باگ های موقتی که در بستر نرم افزاری آن به وجود آمدهاند رفع شوند و در نتیجه اپلیکیشن دوربین گوشی بدون مشکل اجرا شود. پس نیروی ملایمی را به این قسمت از قاب آیفون اعمال کنید. پس حرکت معقولانه این است که هیچوقت ریسک تماس یک گوشی 20 میلیون تومانی با آب را نپذیرید و به فکر استفاده از آن در حمام، سونا، استخر و غیره نباشید.

مدت گارانتی اپل
در دفترچه راهنمای گارانتی VMI بخشی وجود دارد که به آسیبهای ناشی از تماس آیفون با آب یا سایر مایعات و آنچه باید پس از تغییر رنگ شاخص تماس با مایع (LCI) انجام بدهید، پرداخته شده است. انجام این کار مستلزم موفقیت در از بین بردن فرار از زندان و بازگرداندن آی فون به تنظیمات کارخانه خود است به طوری که باعث می شود که فرار از زندان پیش از موعد غیر قابل کشف قبل از گرفتن تلفن به اپل برای کمک. بنا به دلایلی زیادی کاربران ممکن است در حین آپدیت سیستم عامل iOS آیفون یا آیپد خود با مشکل مواجه شوند.

گارانتی اپل واچ شامل چیست
اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد نمایندگی تعمیرات گوشی شیائومی فونات لطفا به بازدید از وب سایت ما.