سلام

درست است که من نمی گویند هر چیزی در مورد وضعیت با عرض پوزش — آنها هنوز هم tucked دور در قسمت پایین جدول است که همه تجهیزات دیگر من نشسته است ، اما من قیمت آنها پایین که من فرض می شود وجود لوازم آرایشی و بهداشتی مسائل خرس در ذهن اینها کاملا قدیمی آمپر در حال حاضر — و وجود دارد.

من فقط آنها را برای شما در این شب ، هر دو آمپر نگاه خوب از جلو. یکی از آمپر به وضوح قابل توجه خاراندن/scuffing در بالا. اگر کسی به دنبال ‘نعناع و یا به طور کامل unblemished پس از آن من می خواهم بگویم خاراندن/scuffing به نظر می رسد بسیار تند و زننده از نزدیک و آنها قطعا رد این آمپر. برای نشان دادن آن در حداکثر دید من قرار داده و هر دو آمپر به طور مستقیم تحت یک نورافکن روشن در آشپزخانه عکس خاراندن/scuffing در دو منطقه جداگانه از بالای آمپر در سوال این است که در این دو عکس که در تاریخ و زمان آخرین اما یکی است. سپس در آخرین عکس من کشیده اید دوربین عقب برای گرفتن هر دو حوزه به طور همزمان. بالای دیگر آمپر دارای دو یا سه سطحی suff مارکس اما شما نیاز به حرکت آن را در اطراف در نور مناسب به آنها مراجعه کنید و من نمی توانستم آنها را بر روی دوربین. با عرض پوزش در مورد فقیر تصاویر – تمام من است زباله دوربین بر روی آی فون 4S.

بنابراین من فکر می کنم خط پایین این است که آنها را نگاه خوب در یک قفسه و یا با یکی نشسته در بالای دیگر اما اگر شما به دنبال چیزی در unblemished لوازم آرایشی و بهداشتی وضعیت این نخواهد بود که آمپر برای شما در هر قیمت به دلیل بیماری یکی از آنها است. اگر شما می خواهید کوروش به دلیل رد پای کوچک و مورد مهر و موم (بدون گرما مسائل) سپس شما می توانید سعی کنید eBay اما من می خواهم بگویم که مطمئن شوید که وضعیت شرح داده شده در جزئیات واضح عنوان هر SmartPower است برای رفتن به یک خوب چند سال در حال حاضر.

چقدر کم من امر بستگی دارد که آیا یا نه خریدار می تواند انتخاب آمپر بالا. به من می گویند من به دنبال صفر بدون هیچ زحمتی و من واقعا می خواهم خریدار برای دیدن آنچه که آنها در حال خرید قبل از آنها به بخشی با پول نقد خود را.

در اینجا یک لینک به مشخصات

IMG_5415.JPGIMG_5416.JPGIMG_5417.JPGIMG_5418.JPGIMG_5419.JPGIMG_5420.JPG

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de