50PUS8204/12 تنظیمات تصویر و مسائل

برای هر صاحبان دیگر چه هستند نظرات خود را از تلویزیون ؟ در زیر عکس من تنظیمات و مسائل مربوط به من با داشتن:

مسائل:

  • من نمی توانم تنظیم تنظیمات تصویر در iPlayer آن را به من می دهد بازگشت به منوی اصلی وقتی که من انتخاب مکرر تنظیمات. من می خواهم برای تنظیم HDR تنظیمات UHD HLG محتوا است که من نمی تواند انجام دهد از منوی اصلی به عنوان آن را نمی HDR بنابراین HDR تصویر گزینه به نظر نمی رسد.
  • حرکت تنظیمات به نظر می رسد شکسته بیش از HDMI من می توانید انتخاب کنید هر گونه تنظیم و به نظر می رسد, آن را خوب کار می کند در ساخته شده در نرم افزار.
  • من دوباره چک شده است و هیچ Philips لوگو در تلویزیون من در همه, من شروع به فکر می کنم موضع من در تلویزیون نیست راست بالا به نظر نمی رسد به پایان رسید (دارای فیبر کربن به پایان برساند و به نظر می رسد مختلف به نقره ایستاده با براق فیلیپس تصویر آرم بر روی جعبه) و این زاویه بیش از حد به عقب, من در حال حاضر رو کاغذ تاشده در زیر و پشت آن و یا تلویزیون خم به عقب راه بیش از حد (ما در حال صحبت کردن کاغذ تاشده است که حداقل 1 سانتی متر قد بلند!)
  • آخرین به روز رسانی (16/12) معرفی یک پلک زدن به روی صفحه نمایش HDMI منابع بیشتر قابل توجه برای من در تصاویر روشن. متاسفانه من نمی توانم نصب نسخه های قبلی این نرم افزار است که به نظر می رسید خوب به تلویزیون می گوید شما نمی توانید نصب یک نسخه نرم افزار.
  • پس از برخی از زمان منوها تبدیل آهسته تر و تصویر در مورد پریدن بر روی صفحه اصلی و در Netflix بکشد. من تغییر تلویزیون در پلاگین و راهاندازی آن و آن را ثابت مشکل حدس می زنم آن را فقط آندروید گرفتار و نیاز به یک راه اندازی مجدد.

من تماس Philips پشتیبانی از چند روز پیش در مورد سوسوی اما ارتباط نبوده است بزرگ من ایمیل کرد و گفت من باید یک پاسخ در 24 تا 48 ساعت اما هیچ چیز برای چند روز در حال حاضر.

من هم تماس خرده فروش. آنها به من گفتن من نیاز به یک مهندس برای تایید یک گسل در تلویزیون است که من باور نمی کنم مناسب است. من هنوز هم در ظرف 30 روز پس من باید حق را به بازپرداخت ارز و یا ترتیب آنها را برای یک مهندس می آیند و نگاهی به تلویزیون, من در حال حاضر در انتظار پاسخ.

چه چیزی شما بچه ها فکر می کنم از روشنایی صفحه نمایش و کیفیت ؟ صفحه نمایش یکنواختی در معدن خوب است کامل سیاه پوستان در سراسر صفحه نمایش زمانی که آن را تاریک است. من در حفظ و افزایش سرعت تنظیمات روزانه و زمانی که من فکر می کنم من یک عکس خوب به نظر می رسد نه چندان بزرگ در کانال دیگر. زاویه دید قابل قبول هستند جایی که من نشسته روی مبل من کمی از شستشو. اما سوسوی بیش از HDMI خرابه تجربه برای من به همین دلیل است که من در تلاش برای بازگشت به مجموعه همراه با ضعیف ایستاده, اگر چه نه به دنبال خوب در حال حاضر, من ممکن است آن را نگه دارید و امید فیلیپس می تواند به حل مسئله از طریق به روز رسانی نرم افزار.

SDR

رنگ 55
کنتراست 65
هشیاری: 2
روشنایی 55
رنگ افزایش میل جنسی: خاموش
وسعت رنگ: گسترده
دمای رنگ: گرم
HDR ارتقاء: خاموش
کنتراست پویا: خاموش
مقابل حالت: خاموش
تصویری کنتراست: 88
گاما: 0
حسگر نور: خاموش
فوق العاده رزولوشن: خاموش
کاهش سر و صدا: خاموش
MPEG مصنوع کاهش: خاموش
حرکت: خاموش

توجه داشته باشید که من نیز سعی HDR ارتقاء و کنتراست پیشرفته تنظیم برای بهینه سازی شده برای تصویر که به نظر می رسد به کار نسبتا خوبی نمی توانید تصمیم بگیرید که اگر من مثل این یا تنظیمات بالا بیشتر است.

HDR

رنگ 55
کنتراست 100
هشیاری: 2
روشنایی 55
رنگ افزایش میل جنسی: خاموش
وسعت رنگ: گسترده
دمای رنگ: گرم
HDR Plus: اتوماتیک
کنتراست پویا: خاموش
مقابل حالت: خاموش
تصویری کنتراست: 100
گاما: 0
حسگر نور: خاموش
فوق العاده رزولوشن: در
کاهش سر و صدا: خاموش
MPEG مصنوع کاهش: خاموش
حرکت: خاموش

دالبی چشم انداز روشن (از پیش تعیین شده استفاده کنم برای Dolby Vision محتوا)

رنگ 55
کنتراست 70
روشنایی 55
تصویری کنتراست: 88
هشیاری: 2
فوق العاده رزولوشن: خاموش
وسعت رنگ: گسترده
دمای رنگ: گرم
حرکت: خاموش
کاهش سر و صدا: خاموش
MPEG مصنوع کاهش: خاموش

ویرایش برخی از ارزش ها پس از بازی با تنظیمات امروز فکر می کنم من خوشحال هستم با تصویر در حال حاضر به علاوه اضافه شده یک موضوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>