60 سریال محبوب تاریخ که بیشترین نمره IMDB را دارند – یک پزشک

سریال یک کمدی سیاه بامزه است و فصل دومش همه چیز را بهتر و بامزهتر کرده. او یکی از بهترینها در کار خود بوده و درآمد زیادی را عاید سازمان میکند. دلیل دوم که مهم است، موضوعی است که باید دربارهٔ شخصیت شرلوک دانست؛ او سرخورده است، چون هیچگاه هیچکس او را درک نکرده و به او محبت نکرده است، هیچکس سعی نکرده که با او دوستانه رفتار کند. در برابر این رفتار مردم او هم پذیرفته که از بقیه سرتر است و مغرور شده است. شاید در ابتدا ایدهی اولیهی داستان تلخ و ناراحتکننده به نظر برسد، ولی شیوهی اجرای صحنهها و بازی بازیگران کاری کرده است که در عین تأثیرگذاری، لحظات مفرحی هم خلق شود. من به شخصه تعدادی از سریال هایی که در لیست ذکر شده اند را دیده ام و دنبال می کنم که نظر شخصی خودم را در قسمت های مربوط به همان سریال ها برایتان خواهم گفت.

پادشاه گوم وا سرپرستی جومونگ و مادرش را پس از قتل پدر جومونگ برعهده گرفت که گمان می رفت به دست سلسله هان به قتل رسیده است. بیش از ۱۲۰ قطعه آهنگ در این سریال استفاده شده که حجم زیادی از بودجه را برای خرید حق پخش آنها خرج کردند. اول هم فولدر سریال در سرور وی ای پی رو در پایین هر سریال چک کنید اگر فایلی موجود بود یعنی سریال پاک نشده و بعد به خرید دانلود فیلم ا جنتلمن دوبله بدون سانسور اشتراک اقدام کنید. مجموعه تلویزیونی دسته برادران برای اولین بار توسط شبکه اچبیاو در سال ۲۰۰۱ به نمایش درآمد و از آن پس شبکههای متعددی اقدام به بازپخش آن نمودند. وقایع این مجموعه در یک قصر بزرگ در یورکشر رخ میدهد و در آن، داستان زندگی یک خانوادهٔ اشرافی به نام «خاندان کرالی» بهمراه خدمتکارانشان، در دورانِ پس از سلطنت ادوارد هفتم و در خلال سلطنتِ جرج پنجم و پس از آن، روایت میشود.

این سریال تاکنون نامزد و برندهٔ بسیاری از جوایز شدهاست که از میان آنها میتوان به نامزدی جایزه امی بهترین سریال درام برای هر چهار فصل پخش شدهٔ آن، یک نامزدی جایزه گلدن گلوب برای بهترین سریال تلویزیونی درام و نامزدی جایزهٔ هوگو برای بهترین نمایش درام اشاره کرد. پیتر دینکلیج نیز برای بازی در نقش تیریون لنیستر موفق به دریافت یک جایزهٔ امی بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شدهاست. مازاد بر او قرار است پریناز ایزدیار(در نقش جیران)، مریلا زارعی( در نقش مهدعلیا)، بابک حمیدیان( در نقش ملیجک)، امیر جعفری( در نقش میرزا آقاخان نوری)، مهدی پاکدل(سلمان) و امیرحسین فتحی(سیاوش) به ایفای نقش بپردازند . و سه پزشک زیردست و جوان ولی چیرهدست در اختیار دارد که آنها نیز انتخاب خود وی هستند و همواره گوش به فرمان او هستند، و توسط بیمارستان تامین میشوند. خلاصه داستان :فیلم 2021 Last Night in Soho درباره یک دختر جوان ، علاقه مند به طراحی مد است که به طرز مرموزی وارد دهه ۱۹۶۰ می شود و در آنجا با بت خود، یک خواننده خیره کننده روبرو شود.

قصه ی فیلم بعد از شهرت پژمان جمشیدی روایت می شود. سریال دوستان در تلویزیونهای بیش از یکصد کشور جهان نمایش داده شده است و روزبهروز به شمار طرفداران آن افزوده میشود. این کاراکتر طوری ساخته و پرداخته شده که واقعیت زندگی اینفلوئنسر اینستاگرام را به تصویر میکشد. دانلود مینی سریال Maya and the Three 2021 مایا و سه جنگجو: در دنیایی خارقالعاده، جایی که جادو جهان را میچرخاند و چهار پادشاهی بر سرزمینها حکومت میکنند، یک شاهزاده خانم جنگجوی شجاع و سرکش به نام مایا در آستانه جشن تولد پانزدهمین سالگرد تولد و تاجگذاری خود است. بیشتر اتفاقات در اتاق کوچک این سه نفر روی میدهد. این سریال که به سبک مستند گونه ساخته شده و با سایر آثار تلویزیونی کمدی متفاوت است، در قسمتهای تقریباً بیست دقیقهای زندگی کارمندهای یک اداره فروش کاغذ به نام داندر میفلین در شهر اسکرنتون را به نمایش میگذارد و به زندگی، دوستیها و اتفاقات اهالی آنها میپردازد. “شمال و جنوب”، یک سریال درام بریتانیایی است که توسط BBC ساخته شد و در ۴ قسمت پخش گشت.

ایندکسر