من می دانم که من احتمالا باید از طریق خواندن این انجمن اما من واقعا به دنبال به صرف ساعت به دنبال از طریق یک کتابخانه که من مطمئن هستم که در اینجا به طور منظم می تواند کمک به من اشاره در مسیر درست کمک کند با برخی از گزینه های. من در واقع پس از بازخورد کاربر در یک بیت.

من 65″ MU 7000 است که مناسب و معقول به اندازه کافی است اما مسائل چند که اشکال من. آن را به 75 من باید در وهله اول خرید آن را نمی خواهد باعث از طریق الکسا مانند مدل های جدیدتر معمولا در هر حال حاضر و پس از آن روی صفحه نمایش چشمک می زند و الحاق برخی از تکنیک های تلویزیون استفاده کنید من مطمئن هستم که این یک مشکل با تنظیم آن را به عنوان برخی از مسائل با حرکت.

من با سامسونگ و من هنوز به دنبال که اذوقه و نوشابه صاف حرکت که فقط wierd من اما فوتبال ناپدید و بافت به وضوح عقب بر روی چیزهایی مانند حرکت در جاده رانده پایین چیزهایی هستند که من می خواهم را حل کند.

چه مشاوره برای 75″ سامسونگ تلویزیون در حال حاضر زمان خوبی برای خرید و یا صبر کنید کمی طولانی تر است ؟ آیا من نیاز به صرف به حل مسائل فوق و همچنین پریدن تا 75″. من می خواهم برای جلوگیری از نیاز به جایگزینی آن پس از کمتر از 2 سال مثل من با یک جریان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im