در مورد 120hz. این می تواند یک تفاوت بزرگ با حرکت در بخشی به دلیل بالاتر هرتز باعث می شود کمتر motion blur رفته و ثانیا چون شما گزینه های بیشتر در تلویزیون تنظیمات بهبود حرکت است. با 60 هرتز تلویزیون به خصوص سامسونگ مدل شما می توانید به عقب فیلم در صحیح نرخ فریم یا, اما این است که تنها قابل توجه به برخی از مردم است. لرزش شدید-رایگان 24p در تلویزیون

آیا شما یک شانس برای نگاهی به راهنمای من با هیچ شانس ؟ وجود دارد به طور کلی خیلی بهتر تلویزیون از آنهایی که شما با توجه به در هر محدوده.

من مطمئن هستم که آنچه را از فروشنده مشاوره. به طور کلی توانم آنها بسیاری از تلخه و نمی دانم آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد. وجود دارد شانس شما خوب است اما بیشتر تمایل به بال آن. نظرات در مورد فیلیپس سطح سیاه و سامسونگ بودن درخشان واقعا با اعتماد به نفس. من هنوز مطمئن شوید که چه پانل نوع ال ای دی استفاده می شود و یا IPS. اگر آن دومی آن قطعا نمی خواهید به خوبی سطح سیاه.

همانطور که برای روشنایی به خوبی غیر از این تلویزیون واقعا علامت با HDR و نباید در نظر گرفته شود اگر شما می خواهید به تماشای HDR در تلویزیون پس از روشنایی واقعا دارای اهمیت کمی در مقایسه با دیگر عوامل است.

جدید “TU7000” است جایگزینی برای سامسونگ ردیف پایین از مدل های نزدیک در تنظیمات خواهد بود RU7000. آن به تازگی منتشر شده تلویزیون پس هزینه های تقریبا 50 درصد بیش از ارزش خود را در آن انتشار و نباید در نظر گرفته شود و در همه واقعا.

هنگام خرید یک تلویزیون با پرداخت پول بیشتر شما لزوما بهتر شدن کیفیت تصویر آن همه بستگی دارد در کدام نوع پنل شما می خواهید در یک تلویزیون (این است که در یک لینک در راهنمای باز کردن پست) و گزینه های در دسترس است. برخی از تلویزیون های شما به دنبال در هزینه تا آنجا که 50 درصد بیشتر از مدل توصیه می شود در راهنمای من که پیشنهاد فقط به عنوان خوب کیفیت تصویر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im