هر گونه افکار در این زیبایی?

اگر چه من موافق 24Hz ادعای بی معنی است و بقیه را پست شاید کمی التهابی…

6.5″ راننده در یک خط انتقال کابینه را برابر و یا بهتر از “سرعت” 12″ مهر و موم شده جعبه بلندگو به خصوص در سطوح بالاتر که در آن فشار هوا در داخل کابینه تمایل به محدود کردن گردش راننده و باعث باس rolloff.

این روزها با پیشرفت در طراحی بلندگو شما نمی نیاز به یک درایو بزرگ به باس عمیق. طولانی گشت رانندگان هنوز هم می تواند حرکت می کند مقدار زیادی از هوا و نور به اندازه کافی برای پاسخ دقیق تر به موسیقی است. تعداد بسیار کمی از بالا پایان سخنرانان استفاده از رانندگان بیش از 10″ به این دلیل با Tannoy بودن استثنا برای این قانون با برخی از طرح های میراث. این Yanks عشق بزرگ خود را 15″ 70s سبک وفل جعبه اما بقیه جهان نقل مکان کرد و ترجیح می دهند چیزی کمی بیشتر تصفیه شده!

لوله ارگان موسیقی excavates اعماق آنچه ممکن است موسیقی تا 20 – 25هرتز است. حتی برخی از جایگزینهای مبارزه در این فرکانس, اما آن را بیشتر از یک احساس از صدا به هر حال.

انتقال طراحی بلندگو هستند بسیار محبوب عمدتا با توجه به اندازه دولت مورد نیاز برای باس عمیق, اما اگر شما از آنها ممکن است برای شما مناسب است. آنها نیاز به برخی از فضا واقعا بخوان هر چند. هنوز مطمئن شوید که چه بودجه خود را است, اما Dynaudio بیرون کشیدن 30s ممکن است ارزش گوش دادن. فوق العاده دقیق و با مقدار زیادی از وزن آنها واقعا ضربه صفحه اصلی. تنها نگرانی من با هر یک از این بالا پایان کیت است که در اوایل دیجیتال موسیقی از 80s است که احتمالا رفتن به نشان می شود برای همه آن 16 بیت تنگنا nastiness. شما ممکن است می خواهم چیزی کمی بخشنده تر در این رابطه!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>