اپل MacMini 2012 Quadcore i7 2.3 GHz – به روز رسانی

مجبور به این عنوان شرکت است که ارائه یک لپ تاپ…

— تبلیغات —

این است که یک مدل 2012 – مشخصات اصلی این است که در این “everymac” صفحه: مک مینی “Core i7” 2.3 (اواخر 2012) مشخصات (اواخر 2012, MD388LL/A Macmini6,2, A1347, 2570): EveryMac.com . تصاویر به دنبال

به روز رسانی به شرح زیر است:
– دو 8GB @ 1333MHz (کاهش از 1600)
– مهم MX500 500GB M2-SATA SSD (در یک آداپتور)
– 1TB Seagate, SSHD,

وجود خواهد داشت برخی از “کار” خراش روی پلاستیک پایین صفحه اما به طور کلی در وضعیت خوب – تصاویر به زودی می آیند.

استفاده wireles/سفید سحر و جادو ماوس *خواهد* همراه این فروش – در غیر این صورت دیگر هیچ محیطی گنجانده شده است به عنوان آنهایی که موجود هستند استفاده مجدد به راه اندازی جدید. توجه کنید که این قوچ از سرعت های پایین تر — و این است که به عمد انجام می شود به نگه داشتن دستگاه کولر. آن را مجهز به 1066MHz قوچ اما این می تواند در صورتی که خریدار ترجیح میدهد.

M2 مهم SSD به جای استفاده از نرمال SATA SSD به عنوان من می خواهم با استفاده از یک M2-SATA آداپتور که اجازه می دهد تا M2 کارت به صورت سمت کاربر هنگامی که اتصالات. این است که در “بالا” خلیج اما می شود “پایین” که MacMini باز است – و به روز رسانی این M2 کارت است که به سادگی حذف آسان از “پایین” دستگاه ذخیره سازی و یک پیچ شل برای M2 کارت به “پاپ”.

این آخرین MacMini که اپل طراحی شده برای upgradeability – RAM, و ذخیره سازی – قبل از همه چیز قفل شده است. از نظر عملکرد آن می تواند رقیب برخی از دسکتاپ MacPro است از روزهای قدیم. ذکر شده در بالا صفحه را نشان می دهد برخی از معیار ،

مناسب ارائه می دهد در نظر گرفته شود در غیر این صورت نادیده گرفته می شود. من مشخص شده این جمع آوری-تنها پس از من می خواهید برای نشان دادن وضعیت کاری (با اجتماعی فاصله مشاهده شده) اما اگر هزینه پستی است که تنها راه حل و سپس این را به عهدهی خریدار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید