Arcam AVR30 مقابل NAD T778

من جای یک Arcam 850 با T778 و نمی تواند شادتر با صدای با کیفیت تا کنون (فقط آن را به حال یک هفته). من نمی توانم اظهار نظر در مورد جدیدتر Arcams اما آن را بیشتر از یک بازی برای 850 به گوش من.

اما چند چیز را به نقطه خروج. هیچ تایید که باس ماژول کنترل در دسترس خواهد بود برای ناد. من قطعا انتظار آن را در دسترس خواهد بود در بعضی از فرم اما ناد را تایید نمی کنند این است. آنها تایید کرده اند فعلی خروجی زیر با استفاده از یک شکاف داخلی شبیه به Arcam FMJ سری به طوری که آنها نمی خواهد بود قادر به کنترل 2 جایگزینهای مناسب با دیراک باس کنترل در صورتی که مورد. این می تواند بدیهی است تصحیح شود با یک ماژول به روز رسانی و یا برخی از دیگر شایعاتی است که این ممکن است قادر به خطاب در برخی از راه های دیگر, اما اگر شما دو فیلم من صبر کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد.

همانطور که برای صفحه نمایش وجود دارد هیچ روی overlay با ناد بنابراین اگر شما نمی توانید ببینید که صفحه نمایش شما می توانید ببینید حجم تغییرات بر روی صفحه نمایش تلویزیون خود را فقط اطلاعات شما. شما می توانید با استفاده از این برنامه اگر این یک مشکل است.

من شخصا رفت و برای ناد پس از شنیدن فایل های صوتی خود را با کیفیت و من خوشحال هستم در این زمینه. من فکر می کنم آن را بهتر از 850 آن را جایگزین و قطعا به نظر می رسد بسیار پایدار برای یک محصول جدید است. با توجه وضعیت خود را من می خواهم به توصیه شما در نظر بگیرید که روی صفحه نمایش و پشتیبانی از 2 فیلم در DBC. اگر آن را فقط یک نظر از کیفیت صوتی من نمی دریغ به آن توصیه می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>