Arcam AVR390 یا چیز دیگری است ؟ (£700)

بدون مشکل!

این AVR550 همراه با پنج سال گارانتی در 1500 پوند. چه مدت گارانتی در 390?

اگر شما در حال خرید جدید همه سخنرانان از ابتدا شما می تواند با بسیار حساس آنهایی که مانند Klipsch, اما تنها اگر شما را دوست دارم که چگونه آنها را صدا. شما با استفاده از این سیستم برای گوش دادن به 2 کانال موسیقی و یا فقط فیلم / تلویزیون ؟

بنابراین من یک Arcam AVR550 و فکر می کنم آن را برای تلفن های موبایل فوق العاده آن حدود 15 آمپر است که من سعی کردم در اتاق من است و این یکی از ماندن. آن است که آسان برنده در کیفیت صدا اما کامل نیست.

اجازه بدهید سعی کنید و فکر می کنم از آنچه که یک خریدار جدید احتمالا باید آگاه باشند..

1. دیراک است اما نیاز به یک مستقل از کامپیوتر و یا تلفن / قرص برای تنظیم کردن و صبر و حوصله و زمان است. همچنین شما دریافت نتایج بهتر اگر شما با استفاده از یک میکروفن های مختلف به یک است که عرضه Umik-1 چیزی است که بسیاری از ما استفاده کنید که 100 پوند.

2. رابط کاربری گرافیکی بسیار منسوخ شده اما این کار را می کند.

3. تغییر سیستم عامل است رنجآوری شما باید برای دانلود آن را بر روی یک USB و آخرین سیستم عامل v7.14 برخی از اشکالات اما آخرین سیستم عامل, نسخه 4.41 است اشکال رایگان بوده و جامد برای یک زن و شوهر از سال است. ما ممکن است یا ممکن است نمی توان یک سیستم عامل جدید آزادی ما گمشده Imax پیشرفته با نسخه 4.41 اما من نمی توانم بگویم من از دست که در همه.

4. وجود دارد یکی متقاطع برای تمام لایه پایه بلندگو.

5. داخلی آمپر نمی تواند دوباره اختصاص داده شده, اگر شما اضافه کردن قدرت خارجی آمپر.

6. وجود دارد برخی از سردرگمی در مورد قبل از خارج بودن ولتاژ در سمت پایین و قادر به رانندگی برخی از قدرت آمپر به قدرت کامل است.

7. برای موسیقی, من ترجیح می دهم به استفاده از Arcam آنالوگ در حالت مستقیم با هیچ دیراک یا مدیریت باس, من با استفاده از یک خارجی DAC برای این. اما کاربران دیگر که لذت بردن از موسیقی با دیراک و پردازنده DAC به طوری که ممکن است یک ترجیح شخصی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید