من احتمالا یک لگد زدن به صورت, کمک, اما من فکر می کنم آن را در حال حاضر آشکار چرا من/ما خیلی آرام شده است برای چند سال آن را به دلیل این است که چه مدت آن طول می کشد به تحقیق و طراحی و ساخت و نیشگون گرفتن و کشیدن یک مجموعه کامل از پاک کردن ورق طرح است.

من روشن شدن برخی از نقاط.

آمپر ماژول معماری آشنا خواهد بود به هر کسی با KK اما همانطور که تکنولوژی توسعه یافته توسط OEM استفاده می کنیم این است که ایشان هیچ کس میکنم. در واقع ما با استفاده از قدرتمند ترین واحد آنها که تا کنون تولید شده (و آنها از آنها ساخته شده به طور خاص برای ما) با اضافی منحصر به فرد با کارایی/حفاظت نظارت بر DSP معماری را قادر خواهد ساخت که برخی از ویژگی های جالب در آینده است.

این DSP و هر چیز دیگری شما می بینید – کابینت, درایور, موجبر, crossovers, حتی اتصال پست ها و خوشه – است که به طور کامل از زمین تا طراحی شده برای 1723 سری یافت نمی شود و در هر چیز دیگری. اگر آن را به نظر می رسد دوست دارد چیزی دیگری هست رانندگان دور و کابینت مربع هستند بنابراین برخی از مرتب کردن بر اساس شباهت ها اجتناب ناپذیر هستند!

البته ما با استفاده از ترکیب ما تجربه گسترده ای از محصولات آشنا به بسیاری از دور این بخش اما کمتر آشنا به ممکن است ممکن است این واقعیت است که ما به فروش می رسد امثال واقعی M&K, حماسه, Klipsch, Def تکنولوژی و غیره را در سال. البته ما هدفمند کیفیت ما را دوست داشت در این (و بسیاری از محصولات دیگر) اما ما نیز تا به حال برای جلوگیری از بسیاری از آنچه که ما را دوست ندارد و در واقع انجام برخی از چیزهایی که بهتر است.

در حال حاضر برای من بهتر است خفه شو و دریافت که AA وضعیت تا و در حال اجرا است. :)

راسل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im