Batman V Superman: Dawn of Justice (2016)

بعدی DC سوپر قهرمان فیلم در پیش تولید
مدیر زاک اسنایدر متحد سوپرمن و بتمن در یکی از مواد منفجره فیلم جدید

BURBANK, CA, جولای 20, 2013 – پس از موفقیت در سراسر جهان از “های” مدیر زاک Snyderis گرد هم آوردن دو بزرگترین قهرمانان فوق العاده از همه زمان—بتمن و سوپرمن—برای اولین بار بر روی صفحه نمایش بزرگ است. این خبر امروز توسط گرگ سیلورمن, رئیس جمهور, خلاق, توسعه و در سراسر جهان تولید و سو Kroll, رئيس جمهور, بازاریابی در سراسر جهان و بین المللی توزیع برادران وارنر تصاویر.

فعلی ضربه “های” گرفته شده در بیش از $630 میلیون نفر در سراسر جهان box به تاریخ و کوهنوردی. همراه با آن ستاره های هنری Waters, the upcomingfilm به ارمغان می آورد Amy Adams, Laurence Fishburne و دایان لین. جدید بتمن هنوز به بازیگران.

اسنایدر توسط co-نوشتن داستان با David S. Goyer, که خواهد شد و سپس قلم فیلمنامه. انتظار می رود که تولید را آغاز و در سال 2014 با یک پیش بینی تاریخ انتشار inSummer 2015.

سیلورمن اظهار داشت: “زاک اسنایدر فوق العاده با استعداد فیلمساز اما فراتر از آن است که او را یک فن و او کاملا می شود این نوع. ما نمی تواند فکر می کنم از هر کسی بهتر مناسب برای این کار از آوردن این یاد قهرمانان فوق العاده برای صفحه نمایش در راه خود را.” Kroll افزود: “ما هیجان زده به پشت در کسب و کار با زاک و تیم او در این فیلم بعدی. موفقیت ‘Man of Steel’ فوق العاده عهد به عشق و حمایت است که هر دو طرفداران و مخاطبان جدید در سراسر جهان باید برای این شخصیت است. ما بسیار هیجان زده برای دیدن آنچه که زاک در فروشگاه برای همه ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>