بی ارزش برای پول ؟

در دهه های من پرداخت هزینه مجوز و فکر هیچ چیز از آن. سپس با توجه به سن من یک تلویزیون رایگان گواهینامه.
پس از موافقت برای این صندوق در ازای پول بیشتر بی سی باید reneged در این معامله به عنوان آنها می گویند که آنها می توانند آن را ندارند.
به خوبی آنها را نمی خواهد ، اگر نه به عنوان آنها انجام داد. حمل بر استخدام کارکنان عدم نوار لایه های غیر ضروری از مدیریت ارشد و انجام پرداخت های احمقانه پول به مورد علاقه چند و یا به احتمال زیاد بسیاری از. به ارائه برخی از اوقات بسیار وخیم ارزان برای تولید برنامه های..

همانطور که از ماه اوت, من قصد دارم برای شروع به پرداخت برای یک تلویزیون مجوز دوباره به ارمغان آورد که این به اصطلاح “خدمت” به تمرکز شدید.
ما واقعا رول به عنوان بینندگان نظر من آن فقیر ارزش برای پول است.

چرا نمی توانید آنها را سازماندهی خود را برای مدیریت یک سال و چهار میلیارد پوند آنها را دریافت کنم ؟

چقدر سخت است که آن را به complie بودجه قابل اجرا و لازم است صرفه جویی در زمانی که شما در پیشبرد دانم چه مقدار پول شما در حال گرفتن ؟

بیشترین مجوز پرداخت خانوارها می توانید مدیریت بودجه خود را بدون یک بند از حسابداران که من مطمئن هستم که بی بی سی استخدام و هنوز هم آنها نمی توانند.

چرا باید سه کانال اگر شما حتی نمی تواند پر کردن دو بدون یک نسبت بالا از تکرار?

گیر بودن در خانه برای بیش از حد معمول من متوجه شده ام که همین مورد علاقه چند شده اند ارائه برنامه های متعدد در افراد تعداد کمی از آنها هر گونه دانش در عمق خود تنها دارایی بودن “آنها به خوبی شناخته شده” به خوبی از آنها خواهد بود اگر آنها در بسیاری از برنامه ها نه ؟

به دنبال در تلویزیون mag. من از دست شمارش تعداد دفعاتی که من دیده ام یک برنامه جدید ذکر شده است ارائه می شود توسط یکی از همان چهره
توسط گرگ والاس صاحب بخشی از BBC?
من مریض شدم از دیدن بسیاری از این چهره سال پیش. بنابراین بیشتر من را ناراحت نمی کند.

چرا ما باید برخی xxx آماتور, که نمی خواهد نیاز به در احمقانه پول که برخی به دست آورده اند برای بیش از یک دهه ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im