بیگم در اخبار

من هنوز هم احساس می کنم که نظر من این است از دست رفته.

داعش هرگز وجود داشته است و اگر آن را به صورت “دموکراتیک” مداخله و من نقل قول بوش در اینجا “ما در حال انجام این کار برای کمک به مردم عراق”

اما ما هر دو می دانیم که آن را همه چیز در مورد نفت و منابع استراتژیک است.

آنچه که من واقعا معنی این است که اخبار باید عمیق تر و حفاری به ریشه و علل و ریشه آن را.
در نتیجه بهبود پاسخگویی و عدالت در دولت ما.

شخصا زمانی که من فکر می کنم داعش, من فکر می کنم بوش و بلر.
اگر آنها برگزار می شود به یک حساب کاربری را به مکانی بهتر برای همه.

PS: من در تلاش برای نمره یک نقطه و خواهد بود خوشحالم که به اشتباه ثابت شود اما واقعا علاقه مند به آنچه که مردم فکر می کنم و احساس می کنم.

من موافق غرب اخیر دخالت نظامی در خاورمیانه در خدمت منافع بسیاری است که ما دولت ها و شرکت های بزرگ نمی خواهد اعتراف به. و من همه برای درگیر شدن در چنین خارجه درگیری با این حال زمانی که وحشتناک, فیلم اخبار در می آید من فکر می کنم بسیاری از شما در واقع اصرار ما یک وظیفه اخلاقی به intervine که ایستاده خودخواه است و “isolationist”. همچنین ما خواهد بود/در حال حاضر انتظار می رود که برای مقابله با بحران انسانی خرید اینترنتی, که در آن نقطه آن را ممکن است به نظر می رسد تنها عادلانه به دخالت نظامی اگر ما احساس می کنیم (درست یا غلط) آن را کاهش می دهد مخمصه غیر نظامیان بی گناه.

اما من فکر می کنم ریشه این مشکل فراتر از آن می رود. در حالی که غرب در حمله به خاورمیانه ممکن است ایجاد قدرت vaccuums و با توجه به افزایش جناح مانند داعش و مطمئنا این تنها برجسته افراط گرایی اسلامی است که متلاطم دور قبل از بوش Jnr نظامی سوء استفاده و یا بوش Snr را که برای ماده. پس از رفتن دولت بوش و یا گروه هایی مانند داعش است که احتمالا فقط نوسانی در فرد سر یک هیدرا.

به نظر من این یک cop-out به اصرار مقامات انگلستان به سرزنش برای افراط گرایی. همچنین باید وجود داشته باشد یک سؤال از خود اسلام و این جوامع هر دو در اینجا و خارج از کشور. ما باید بپرسید چرا این خشونت schisms و تناقضات موجود در دین صلح ؟ چرا اسلام است که به راحتی اشتباه تفسیر در صورتی که این مورد ؟ چرا جوامع اسلامی به نظر می رسد برای جذب به سخت مذهبی حکومت ؟ به همین دلیل است که اسلام پس متعصبانه? چگونه اسلام تعادل وفاداری به اسلام در مقابل وفاداری به ملت ؟ چه شد محمد واقعا دوست دارم ؟ و غیره.

اما این پرسش ها مجاز به خواسته می شود یا نامناسبی جواب داد: زیرا آنها تلقی سیاسی نادرست و طعنه آمیز به مردم که رنج می برند بیشتر از اسلامی extemism. (و افراط گرایی فقط منظورم تروریسم منظورم تبعیض بر ضد همجنس عدم تحمل به قتل های ناموسی و غیره نیز هست.) هر گونه انتقاد از اسلام است که به طور خودکار به عنوان Islamophobic “نفرت” و “حمله” علیه مردم مسلمان به عنوان یک کل. وجود دارد نیاز به یک درک تمایز میان افراد شناخته شده به عنوان مسلمانان و ایده اسلام و این دومی است که حکم موشکافی به همه ادیان و ایدئولوژی انجام دهد.

در لیبرال غرب حداقل همه ایده های (از جمله ادیان) باید بازی منصفانه برای انتقاد و حتی مسخره بنابراین قبل از مردم اصرار دارند اسلام است که برداشت در همه ادیان دیگر از جمله مسیحیت باید باز به همان انتقاد بعد از همه وجود دارد همچنین نمونه هایی از مسیحی افراط گرایی و افراط گرایی مانند Westboro کلیسای باپتیست در ایالات متحده است. باید وجود داشته باشد بدون هیچ دلیل که چرا وجود دارد نمی تواند یک فیلم مستند در زمان نخست تلویزیون در یکشنبه بررسی ریشه های مسیحیت و به چالش کشیدن باورهای مسیحی. همان می رود برای اسلام. آن را دوست ندارم, نمی, آن را تماشا کنید.

زمانی که من در دبیرستان ما تا به حال برخی از یهودی بیابان که به جست و خیز R. E. و خود را یهودی مطالعات و من تصور آن شده اند که همان اگر مسلمان بودند. من فکر نمی کنم این مفید است. ما نیاز به افشای مردم از دین جوامع به جایگزین و اجازه می دهد آنها را به انتقادی فکر می کنم که آنها در حال تدریس است. چه افراط گرایان مذهبی فاقد سالم است شک از ایدئولوژی خود و آمده اند به خصوص ایمان خود را به عنوان واقعیت. چه پیشنهاد من ممکن است منجر به یک کاهش در religeous در کل مردم که ممکن است یا ممکن است یک چیز بد نیست با این حال من فکر می کنم آن را بهتر در خدمت جامعه اگر مردم بیشتر کنجکاو و رایگان برای کشف ایده ها و اگر دین بودند بیشتر شخصی و کمتر سازمان یافته توسط top-down مقامات. بسیاری از مردم هنوز هم ممکن است را انتخاب کنید به ماندن در آموزه های دینی به عنوان حق خود و پدر و مادر ممکن است که انتخاب را برای فرزندان خود به عنوان مورد با یهودی بیابان اشاره کردم اما ما حداقل می تواند حذف مانع از صحت سیاسی از تبادل آزاد به چالش کشیدن ایده ها.

این آزادی من پیشنهاد فرهنگی خط ما باید در قرعه کشی در شن و ماسه و آن را روشن به متعصب از هر گونه ایدئولوژی های داخلی و یا خارجی که این حق برای بررسی انتقاد و حتی توهین یک ایده غیر قابل مذاکره است. ما رسم محمد برای exmaple به دلیل آن است که ما حق را به منظور جلب هر چه ما لعنت به خوبی لطفا آن را به عنوان باید حق ما را به عنوان ما لعنت به خوبی لطفا تا زمانی که ما در حال انجام آسیب مستقیم به شخص دیگری و شکستن قوانین حاکم بر این. جهان یک مکان به اندازه کافی بزرگ برای همه ما اگر یک فرد بخواهد به زندگی در سخت اسلامی و حکومت دینی برای مثال چند وجود دارد در خاورمیانه است که می تواند به جای آنها کسی است گفت: همه ما باید به فکر می کنم و زندگی می کنند ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de