بهترین هدفن DAC حدود 200 £دوم سیستم ؟

من احتمالا نیاز به حرکت به یک آپارتمان جدید به زودی ما انجام کار در خانه به منظور فروش آن است. من هنوز هم دسترسی به سیستم اصلی و سوابق در خانه اما نمی خواهد آنها را با من. در جدید تخت من فقط آوردن کامپیوتر و هدفون. من ممکن است برخی از سخنرانان بسته به همسایه وضعیت. من یک یدکی Rotel قبل از آمپر برای استفاده به عنوان یک خروجی هدفون و من هم یک زن و شوهر از لوازم یدکی آمپر اگر من تصمیم به استفاده از بلندگو.

منبع من خواهد بود FLAC و جزر و مد از طریق کامپیوتر می تواند هر کسی توصیه می کنند چه DAC برای خرید در اطراف £200? آنها نیاز به در حال حاضر در انبار در انگلستان که در قوانین بسیاری از مسائل و می خواهید برای خرید نام تجاری جدید. من در حال حاضر یک Cambridge Audio DAC100 در سیستم اصلی و خواهد شد که ماندن در اینجا من می خواهم به خرید چیزی متفاوت برای دوم DAC به منظور تغییر است.

در اصل من به دنبال کیفیت صدا به جای ویژگی های, آنهایی که با Bluetooh ممکن است مفید است اما ضروری نیست. من به دنبال ارائه از IFI و پروژه اما اشتباه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>