بهترین تلویزیون در بودجه

من فکر پاناسونیک به عنوان آن را تعریف من بازیکن کاملا اما چرا Hisense بود بهتر ارزش ؟

چون Hisense به یکسان تصویر با کیفیت و بسیار ارزان تر است. تنها در منطقه پاناسونیک بهتر است فشرده سازی HDR پایین.

فشرده سازی HDR کردن است نه یک راه حل واقعی برای نمایش HDR اما یک راه حل. به همین دلیل است که اشاره کردم با توجه به Sony XG9005 refurb از خروجی برای استفاده خود را.

رفتن ارزان تر این تلویزیون بهتر خواهد بود از موجود خود را, LG, اما نه زیاد. مشکلات موجود در ارتباط با استفاده از HDR در تلویزیون بدون کافی HDR سخت افزار هنوز هم می شود در حال حاضر چنین به عنوان ضعیف صفحه نمایش یکنواختی شسته عکس و تصویر اغلب بیش از حد تیره است. این خواهد بود که بیشتر شایع در, HDR, کارشناسی ارشد که تسلط در بالاتر nits سطوح.

دالبی چشم انداز, HDR, مطالب تسلط در 4000 nits در استودیو. تلویزیون را که 4000 nits و فشرده سازی آن و یا کلیپ آن, و یا ترکیبی از هر دو را به خود حداکثر روشنایی. این است که چرا یک تلویزیون ارزان تر مانند پاناسونیک GX800 Hisense U7B یا هر تلویزیون که برای ماده قبل از سامسونگ Q70R/Sony XG9005 نیست به خوبی به HDR استفاده است.

ارزان تلویزیون تمایل به اوج روشنایی حدود 300 nits.
مقایسه سونی XG9005 با حدود 1000 nits اوج روشنایی 4000 به فشرده بسیار کمتر از ساخت به صورت بسیار طبیعی تر و مشکل رایگان HDR تصویر.

سونی همچنین دارای local dimming است که دیگر تلویزیون های فاقد پس از آن می تواند کم یک منطقه مستقل از آینده. این است که بخشی از آنچه که اجازه می دهد تا HDR به طور موثر در یک تلویزیون ال سی دی بدون آن یکنواختی صفحه نمایش ضعیف خواهد.

HDR است که کمی متفاوت به تلویزیون فن آوری از گذشته است. قبلا اگر شما خرید یک تلویزیون بود که HD شما می دانستم که شما گرفتن یک تلویزیون HD.

HDR های مختلف تا زمانی که شما رسیدن به محدوده بالاتر از مدل های با اوج روشنایی و local dimming شما پیدا کردن با استفاده از SDR نسخه از محتوای بهتر از HDR نسخه…و شما باید در نظر خرید یک تلویزیون ارزان اگر شما قصد استفاده از HDR.

این یک خطی به دست آوردن که در آن فقیر تلویزیون های فقیر هستند با HDR و بالاتر محدوده تلویزیون بهتر است. شما نیاز به یک محدوده بالاتر مدل به مشکل رایگان HDR. در واقع مدل های مانند سونی XG9005 در حال ورود به سطح مدل های مردم باید در نظر بگیرید هنگامی که با استفاده از HDR.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>