که باید کار کند – با این حال اگر در حمام بودند HD, پس از آن شما خواهد بود downscaling آنها را به SD.

شما از من خواست این نوع از دوربین آن اصل بود. من پاسخ داد که این یک سونی Sony DCR TRV30. آن است که هنوز هم یک راز که آیا آن HD و یا SD ؟ وقتی که من نگاه کردن وضوح تصویری آن می گوید این است: “DCRTRV30 ارائه می شود تا به 530 خطوط افقی قطعنامه”. هنوز مطمئن شوید که در صورتی که واجد شرایط به عنوان HD.

صرفا نه به عنوان ارزان و یا ساده به عنوان شما به نظر می رسد به آرزو.

گفت: من هیچ چیز که نشان می دهد چه هزینه ای کاش آن می شود و نه به من گفت هر چیزی که نشان می دهد چه آسان من آرزو می کنم آن را به. با این حال من منطقی پیدا کردن آن عجیب و غریب است که در یک تناقض آشکار برای این نوع رسانه انتقال است. شما می توانید تقریبا همه چیز را تحت خورشید بدون در نظر گرفتن سن و حتی اگر فن آوری سازگار نیست چرا که مردم را *آداپتور* * * * برای همه آنها را. این نوع از نوار قدیمی هنوز هم به وفور وجود دارد و در عین حال هیچ آداپتور برای انتقال مناسب.

آن است که پس از یک فرمت است که مرده است برای سال های بسیاری است.

وجود دارد هیچ مشکل انتقال VHS (که دور و تکنولوژی قدیمی تر) و یا حتی نوار کاست به رسانه های دیجیتال با سخت افزار ساده هر کسی می تواند دریافت آنلاین. خود را بی ربط است که این فن آوری شده است منسوخ برای مدتی. نوار کاست بوده است منسوخ برای بسیار طولانی تر از MiniDV و من فقط با استفاده از یک *آداپتور* برای انتقال آن به کامپیوتر و ثبت آن به فایل های صوتی. در واقع من به تازگی تبدیل برخی از پروژکتور اسلاید از سال 1968 به تصاویر دیجیتال. آیا کسانی که منسوخ شده است? به معنای واقعی کلمه هر نوع دیگر از نوار ویدئو tech دارای یک آداپتور برای آن است. وجود دارد برخی از کمی بزرگتر نوار از MiniDV است که من آن را حق در اینجا و شما می توانید به معنای واقعی کلمه پرتاب آنها را به یک Faux نوار VHS مورد است که فقط یک *آداپتور* و پاپ آن را به یک دستگاه و سپس انتقال به کامپیوتر شما.

این مفهوم که MiniDV است که چنین تکنولوژی بیگانه است که هیچ انسانی بر روی زمین احتمالا می تواند ایجاد نوعی از آداپتور است که انتقال داده ها به کامپیوتر به سرعت و به آسانی. واقعا باید شده اند wildly تکنولوژی منحصر به فرد که 20 سال بعد ما باهوش ترین ذهن ها نمی توانند بفهمند که چگونه به انتقال آن به ویندوز 10 لپ تاپ در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im