BK XXLS400 موضوع

شما می توانید ظروف سرباز یا مسافر نیست در مورد این چیزها.:nono::D

من در واقع استفاده از وتر کارناوال نقره ای صفحه نمایش بلندگو کابل اما اگر من صادق بودن من نمی توانم تشخیص تفاوت بین آنها و (کوتاه تر) اجرا می شود از ون دم 2×2.5mm2 آبی که من نیاز به جایگزینی در QT زمانی که من سرمازده را به نزدیک ترین فروشنده به دست. من نه ضد وتر (و یا هر تولید کننده دیگر) خود را به عنوان دنده verifiably به خوبی ساخته شده است و به نظر می رسد اما به دنبال که در آن کابل برق چند چیز به ذهن بهار:

1. به نظر می رسد نسبتا استاندارد تولیدات قدرت منجر پردهی در یک فویل روی صفحه نمایش و رنگارنگ ژاکت, اما من قبول می کنم که به نظر می رسد لزوما کل داستان.

2. به دنبال دقت صفحه نمایش نیست و در واقع متصل در هر دو پایان – آن را به سادگی گرما shinked به ارائه یک شسته و رفته در نهایت قبل از رسیدن یا تولیدات اتصال. هیچ چیز اشتباه است با به دنبال شسته و رفته اما اگر صفحه نمایش نیست ارت در دیوار سوکت پایان است, چگونه آن را در واقع غربالگری? آن را ارتینگ هر ره دخالت دور. بنابراین اگر آن را در واقع غربالگری هر چیزی را در شیوه ای موثر, چه چیزی باعث می شود اگر ارزش 550% بیش از 10 £کابل مشابه داخلی ساخت و ساز ؟

3. حتی اگر غربالگری کار چه غربالگری ده ها متر از دوقلو و زمین cris-عبور از هر در طرف دیگر غیر غربالگری گچ تخته/بلوک/آجر شما فقط وصل به نمایش کابل برق ، آنچه که یخچال, فریزر, تلویزیون, کامپیوتر (به خصوص) و غیره معرفی سر و صدا به حلقه اصلی در جای دیگر است که خواهد شد به طور کامل و بدون مانع با غربالگری از هر نوع becasue آن را در حال حاضر در برق?

4. اگر شما تا به حال یک جزء با چنین کمبود تغذیه به عنوان متوجه بهبود از غربالگری از میلی ولت RF سر و صدا در برابر 230v و 13amps است که می تواند جریان در برق کابل شما مشکل داریم که بهتر خواهد بود حل شد خرید به درستی مهندسی, قطعه سخت افزار در وهله اول.

من ساخته شده برخی از بافته (موثر در باس یعنی 50 هرتز) به نمایش در کابل با استفاده از برخی از ذهنی ضخیم مسائل با MK Toughplug اتصالات از ک Farnell برای تحت tenner اما حتی پس از آن تنها تفاوت در کاهش ‘پرندگان لانه’ پشت رک با حذف حدود 8 متر و در مجموع مازاد قدرت منجر شود. آنها نگاه خوب و شاید که به اندازه کافی برای متقاعد کردن برخی از مردم آنها را با یک تفاوت….

دوباره تکرار می کنم من نه در ‘کابل تفاوت در’ کمپ درست است که این اثر اگر آنها وجود داشته باشد به طور معمول خواهد بود دور هرحال مثلا toeing سخنرانان خود را در/از 5 درجه با چندین سفارشات از قدر. برای این اثر بارها ادعا کرد که در واقع آشکار (یا verifiably مثبت) شما می خواهم به برخی از کمال مطلق از بقیه زنجیره ای و اتاق آن در است. من شنیده ام که اتاق و من نشسته ام در برخی از آنهایی که خوب.

در زمینه این موضوع و ساب ووفر (و یا برای که ماده هر سیگنال دیگر کابل) من می خواهم یک مقدار زیادی بیشتر در مورد غربالگری مناسب سیگنال کابل در برابر همه شما خانه را برق عرضه و شما می توانید انجام دهید 10 متر از زیر کابل کاملا برای کمتر از £65.

راسل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>