BK XXLS400 مقابل. آرندل (1961 1S یا 1723 Sub1)

آه آره من دیدم که تصویری در حالی که به عقب که احتمالا تنها دلیل من پرتاب من BK کردن و آتش زدن آن به من پیشنها

توسط EXAMPLENEWS در 7 مرداد 1399
آه آره من دیدم که تصویری در حالی که به عقب که احتمالا تنها دلیل من پرتاب من BK کردن و آتش زدن آن به من پیشنهاد کردند آن را به نفع شک به دلیل آن را به وضوح مختل در آن محل نسبت به معدن.
من بلندگو را انتخاب کنید تا 45hz تهی به خوبی هر چند این یکی بیشتر تهاجمی EQ قطع برای کنترل فرکانس های پایین تر - اما شما می توانید ببینید جایگزینهای بومی تهی به رنگ سبز این EQ صدا subjectivley واقعا ضعیف هر چند.مشاهده پیوست 1341207

در مقایسه با EQ در ابتدا از این موضوع که من در حال اجرا در حال حاضر در حالی که تهی به نظر می رسد در حال حاضر بدتر از آن هنوز هم در واقع 73dB همانطور که در بالا. آن را فقط به ظاهر بدتر که من سمت چپ پایین تر از فرکانس های بسیار کاملتر آن def بهتر برای تلفن های موبایل چگونه از آن است که در حال حاضر در مقایسه با تملق پاسخ. هنوز هم هر چند ضعیف و این است که چرا من اگر در واقع بهتر فرعی در زمان BK موقعیت ممکن است در واقع نمی توان خیلی بد است ؟ یا من به سادگی نیاز است که 45hz ish منطقه بلند 90dB بیش از حد ؟

بله روی دیوار مقابل است بهترین راه برای رفتن در زیر چند احتمالا ترک BK که در آن است و 2 که در آن سبد است که در زیر پله ها موجب صرفه جویی در ازدحام سخنرانان. - حدس می زنم من نیاز به برخی از REW اندازه گیری آن وجود دارد اولین و بزرگ ballache که خواهد بود!

خواهد یک BK و آرندل جفت خوب بودن هر دو مهر و موم شده من فرض به خوبی به اندازه کافی (به علاوه من MiniDSP بنابراین باید ایستاده معقول شانس گرفتن متقاطع و زمان بندی خوب)?
من می خواهم من BK به رنگ های مختلف (این بلوط و من هیچ چیز دیگری بلوط در آن وجود دارد) - بنابراین به طور بالقوه tucking BK در زیر پله ها و آرندل در بر نمایش موقعیت ؟ در حالت ایده آل براق سیاه و سفید برای مطابقت با الكاف, که به معنی یک 1723 Sub1 (در حال حاضر یک قیمت خوب هر چند) سخت به بگویید که چه بهتر زیر است فکر نسبت به سال 1961 1S?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب