Brassic (آسمان) از تمدید برای S3, S2, مه 7 سال 2020

آسمان یک نسخه اولین نگاه, تصاویر و تریلر و شهریور, انگلستان, برتر, تاریخ, برای, کمدی, ‘Brassic’

جو Gilgun (‘This is England, ‘واعظ’), میشل کیگان (‘ما’) و دامین Molony (‘Ripper Street’)موجود در ‘Brassic’یک مرزی اصلی جدید کمدی از آسمان co-ایجاد شده توسط Gilgun و بافتا برنده جایزه نویسنده دنی Brocklehurst (‘امن’). با متمایز شمالی طعم Brassic است در مورد یک گروه از طبقه کارگر دوستان پیدا کردن راه غیر متعارف برای برنده شدن در زندگی در شمال حومه.

وینی (Gilgun) یک Lancashire پسر مبتلا به اختلال دوقطبی و دیلن (Molony) خود را به تیغ هوشمند بهترین همسر جدایی ناپذیر و کاملا co-وابسته. آنها به سختی به صرف یک روز از هم جدا پس از تولد. اما دیلن را دوست ارین (کیگان) فقط ممکن است لرزش چیزهایی که برای همیشه با او قصد دارد شهر را ترک و شروع یک زندگی جدید برای خودش و بچه تایلر.

دیلن مواجه شده است غیر ممکن است تصمیم گیری بین یک شروع تازه با عشق از زندگی خود را و یا ماندن در پشت خود جدا باند از آمپول که او نمی تواند بدون زندگی می کنند. این باند شامل: Cardi (تام Hanson) قهرمان کباب خوار و کل مسئولیت; خاکستر (هارون Heffernan) پسر یک خانواده از مبارزه با مسافران که مشت می توانید آنها را از انواع بسیاری از مشکلات; Tommo (رایان Sampson) بیشتر از نظر جنسی آزاد مرد در بریتانیا که نمی مراقبت از آنچه مردم فکر می کنند; و جی جی (Parth Thakerar) تیز کارآفرین اجرا می شود که یک گاراژ (با حاشیه سود در اتومبیل به سرقت رفته).

این بیابان پرداخته اند فریب خوردن, رشوه و conned راه خود را از طریق نوجوانی, اما در حال حاضر در آستانه بزرگسالی خود را در خرید و فروش و سرقت است که با ابتلا به آنها و یک بار کامل از مشکل این است که به عنوان راه خود را. مانند دقت انباشته برج چه اتفاقی می افتد اگر یکی از آنها زدم و یا بدتر از حذف بسته و به طور کامل ؟

‘Brassic’ برای اولین بار در آسمان یکی از پنج شنبه, 22nd August 2019 با تمام قسمت های در دسترس از طریق آسمان در تقاضا و در حال حاضر تلویزیون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im