خرید دست دوم amp? من برداشت آنهایی که مناسب و معقول برای پول ؟

هر دو مشخصات بالا. مینی که مادر می تواند با صدای بلند با B&W و برای تلفن های موبایل بزرگ است. به خصوص با توجه به چگونه ارزان می توان آنها را برداشت. 25w من فکر می کنم بسیار محافظه کار – آن را می توانید آمار خونتان با صدای بلند سطوح و او به اندازه مناسب و معقول اتاق جلو.

Arcam را خوب کیت. Im مغرضانه دیدن من sig. من تا به حال بسیاری از Arcam محصولات هستم و بدنام جعبه-swapper از Arcam و بسیاری از چیزهای دیگر. من شده است خرید/تلاش/فروش آمپر برای چند سال گذشته نه برای پول بلکه برای سرگرم کننده 😁

احتیاط هر چند در این است که همسر کیت اما در تجربه من و دانشگاه علوم پزشکی مشهد (که تا به حال مینی در حال حاضر برای چند سال در حال حاضر با هیچ football), برای پول, من شگفت زده می شود اگر شما می توانید مقدار که برای تلفن های موبایل یک معامله بزرگ بهتر است برای همان پول است. البته اگر شما به پایین این مسیر فروشگاه با دقت بسیار برای یک مثال خوب است.

به همان اندازه وجود دارد که یک هزار و مسیرهای دیگر شما می توانید دنبال و من مطمئن هستم که دیگران خواهد شد در طول مدت کوتاهی به توصیه چیزهای دیگر و شاید کاملا مخالفم با من.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im