خرید بازی از مناطق خارجی: لطفا به عنوان خوانده شده پرسش و پاسخ در اولین پست

به نظر می رسد که VPN از روش های دیگر مشغول به کار بنابراین تنها راه برای خرید با استفاده از کارت های هدیه. این به شدت محدود را انتخاب کنید از بازار با توجه به محدود در دسترس بودن کارت های هدیه و فروشندگان.

ایکس باکس یکی – خرید از فروشگاه های خارجی راهنمای

قبل از خواندن این راهنما لطفا توجه داشته باشید این است که انجام می شود در معرض خطر خود شما. مردم شده است خرید ایکس باکس یکی از بازی ها از مناطق دیگر از کنسول های راه اندازی, اما آن را می تواند مسدود شود در هر زمان و من هیچ مسئولیتی در صورتی که اتفاق می افتد !

خرید بدون استفاده از VPN

شروع

شما می توانید با استفاده از موجود خود و جنسیت خود را بدون نیاز به ایجاد یکی دیگر از جنسیت خود را. شما می خواهید به استفاده فعلی خود را در انگلستان جنسیت خود را و حساب مایکروسافت جزئیات.

شما باید بدهی خود را/کارت های اعتباری (شما همچنین می توانید با استفاده از Revolut و یا پی پال) و یک آدرس برای منطقه شما در حال رفتن به خرید از.

این راهنمای برای خرید ایکس باکس زنده اعتباری و استفاده از آن به خرید خود را از یکی دیگر از منطقه در این راهنمای نیازی به VPN. شما می توانید خرید مستقیم با وی پی ان ببینید از راهنمای زیر برای این روش.

پس از اولین چیزهایی که شما نیاز به خرید برخی از Xbox Live اعتباری در ارز برای منطقه شما نیاز به.

این می تواند انجام شود از MS Store مستقیم و یا از طریق وب سایت ها مانند آمازون دات کام و یا PcGamesupply دات کام

MS فروشگاه دارای اعتبار موجود از انگلستان و روسیه و هنگ کنگ و ایالات متحده آمریکا.

خرید ایکس باکس زنده اعتباری

برای خرید اعتبار از MS فروشگاه شما به لینک زیر بروید – Microsoft Store United Kingdom, سایت رسمی – حمل و نقل رایگان, رایگان بازده

شما پس از ورود خود را با MS جزئیات حساب.

شما پس از انتخاب منطقه شما می خواهید برای خرید اعتباری از. روسیه بسیار محبوب در حال حاضر به عنوان به خوبی به عنوان ایالات متحده آمریکا و هنگ کنگ است.

روسیه =

شما انتخاب کشور از سمت چپ و پایین سایت برای تغییر منطقه است.

اگر انتخاب یک غیر انگلیسی سایت آن را به ارزش با استفاده از یک مرورگر مانند کروم بنابراین شما می توانید آن را ترجمه کنید.

انتخاب منطقه/کشور

در حال حاضر شما نیاز به حرکت به بخش Xbox Live

و در حال حاضر را انتخاب کنید و مقدار مورد نیاز از Xbox Live اعتباری.

هنگامی که شما اضافه شده اند این را به سبد خرید خود اقدام به پرداخت.

شما در حال حاضر نیاز به پرداخت هزینه برای آن خود را با استفاده از کارت اعتباری/دبیت و نیاز به وارد کردن آدرس صورتحساب برای آن منطقه است. لطفا پایین را نگاه کنید – ‘جایگزین با استفاده از کارت اعتباری/دبیت’ اگر شما نمی خواهید به استفاده از مال شما و می خواهید به استفاده از پی پال به جای.

برای ایالات متحده آمریکا گوگل فقط یک دلاور هتل به آدرس دلاور مالیاتی رایگان برای روسیه اعتقاد من هیلتون در مسکو بسیار خوب در تمام طول سال. برخی از جزئیات آدرس ذکر شده در زیر.

هنگامی که شما را ساخته اند خرید شما باید به یک صفحه با Xbox Live اعتباری کد و یا آنها ممکن است به شما ایمیل فرستاده. آنها را به آدرس ایمیل است که ارتباط خود را با MS حساب و جنسیت شما.

هنگامی که شما دریافت کدهای آنها متفاوت است فورا در سایت برای 4-6 ساعت بیش از ایمیل.

بازخرید از طریق Xbox.com

سپس شما می توانید از گرو در اوردن Xbox Live اعتباری از طریق Xbox.com

ورود به سیستم بر روی Xbox.com خود را با جنسیت خود را/MS حساب و مشابه به عنوان قبل از شما انتخاب کشور/منطقه از سمت چپ و پایین سایت. پس از آن تغییر کرده است به این کشور/منطقه شما را انتخاب کنید ‘از گرو در اوردن کد و وارد کردن کد 25 رقمی. پس از بازخرید سپس شما می توانید بازدید از ایکس باکس فروشگاه از طریق Xbox.com و خرید انتخاب خود را بازی.

هنگامی که شما را به خرید آن ممکن است بخواهید برای یک آدرس صورتحساب دوباره وارد همان آدرس شما قبلا مورد استفاده قرار. آن را باید در واقع ذخیره اطلاعات صدور صورت حساب خود را از خرید اعتبار.

هنگامی که بازی خریداری شده است و اگر کنسول خود را تنظیم به عنوان صفحه اصلی کنسول و تنظیم به صورت خودکار از دانلود بازی باید شروع به دانلود. اگر آن را ندارد, سپس شما می توانید آن را از بازی ها و برنامه ها و حرکت تمام راه را به سمت راست تحت بازی است و باید آن را ذکر شده در زیر آماده به نصب کنید. فقط کلیک کنید و نصب کنید.

بدون نیاز به تغییر منطقه از کنسول خود را.

بالا روند که من استفاده می شود برای روسیه و ایالات متحده آمریکا و خوب کار می کرد. شما لازم نیست برای خرید اعتبار از MS فروشگاه شما می توانید با استفاده از سایت های دیگر, اما شما نیاز به وارد کردن آدرس صورتحساب هنگامی که شما را به گرو در اوردن که اعتباری برای آن منطقه است.

چک کردن تعادل و حساب

هنگامی که شما انجام این کار و اضافه, اطلاعات صدور صورت حساب برای دیگر کشورهای این منطقه ایجاد خواهد شد به حساب خود را در برابر MS حساب. این است که هنوز خود را با استفاده از انگلستان جنسیت خود را و آن را فقط بدان معناست که شما باید آدرس صورتحساب و جزئیات در برابر دیگر منطقه حساب های شخصی است که شما می توانید از این تجارت است.وب سایت مایکروسافت. در بالا سمت راست یک منوی کرکره ای آن را نشان می دهد حساب های شخصی خود را به شرح زیر است. این سایت را نیز به شما نشان می دهد چه اعتباری شما در هر حساب.

هنگامی که همه این کار انجام شود و سپس آن را فقط در مورد خرید اعتباری بازخرید آن و خرید بازی مورد نظر. بدون نیاز به اضافه کردن هر آدرس را. شما می توانید این کار را به راحتی از کامپیوتر خود و یا گوشی های هوشمند و بدون نیاز به انجام آن را از طریق کنسول.

مفید آدرس و ترجمه

ایالات متحده:

آدرس خط 1 – 12 سبز
خط آدرس 2 – خالی
شهر نیوآرک
شهرستان/منطقه – د
کشور/منطقه – ایالات متحده
کد پستی – 19717
تلفن – 302 8311141

روسیه / Poccnr:

اگر شما مشکل اضافه کردن اطلاعات صدور صورت حساب بدون VPN, اضافه کردن اطلاعات کارت بدون. هنگامی که آنها هر دو در حساب کنید و خرید با VPN.

Первая строка адреса – خط آدرس 1 – Kalanchevskaya ulitsa / 1st خط شماست
Вторая строка адреса – خط آدرس 2 – 21/40 / سفید
Город – شهرستان – Mockba / Moscow
Регион – شهرستان /منطقه – سفید
Страна или регион – کشور / منطقه – روسیه
Почтовый индекс – کد پستی – 107078
Номер телефона – تلفن – 749 6456789

جزئیات کارت

Тип кредитной карты – نوع کارت اعتباری
Имя, указанное на карте – نام بر روی کارت
Номер кредитной карты – کارت ندارد.
CVV-код – کد CVV
Дата окончания срока действия – تاریخ انقضا

هنگ کنگ (به زبان انگلیسی):

آدرس خط 1 – 50 ناتان Rd
شهر هنگ کنگ
وزارت امور خارجه / استان – هنگ کنگ
تلفن – 23693111

مجارستان / Magyarország:

نشانی 1. sora – خط آدرس 1 – خود را
نشانی 2. sora – خط آدرس 2 – شهر شما
Város – شهرستان – مجارستان
Állam/megye – وزارت امور خارجه / استان Állam/megye
Irányítószám – کد پستی – 4020
Telefon – تلفن – 36-23504000

سنگاپور:

آدرس خط 1 – آدرس خود را
خط آدرس 2 – شهر شما
شهر سنگاپور
وزارت امور خارجه / استان – سنگاپور
کشور/منطقه – سنگاپور
کد پستی – 119077
تلفن – 91233132

کلمبیا:

Dirección (primera línea) – خط آدرس 1 – آدرس خود را
Dirección (continuación) – خط آدرس 2 – خالی
کیودد – شهرستان – شهر شما
Provincia – وزارت امور خارجه / استان – بوگوتا
Código postal – کد پستی – 110121
Teléfono – تلفن – 571-4044141

خرید با VPN – به روز شده در 19 ژوئن 2018. با تشکر از Caskey برای دستورالعمل.

هنگام خرید کردن فروشگاه های خارجی مانند آرژانتین برای مثال شما نیاز به یک آرژانتین, آدرس, کد پستی, شماره تلفن گاهی اوقات معمولا. اما فقط گوگل یک هتل و یا چیزی و فقط با استفاده از آدرس خود را. حتی نمی باید به طور کامل پر کردن آدرس در زمان بیش از حد.

همه شما نیاز به دانلود یک VPN یا آزمایشی رایگان از یکی برای PC\لپ تاپ. Windscribe شما می توانید یک 50GB حساب برای زندگی به صورت رایگان فقط در حال حاضر اما فکر نمی کنم حساب کاربری رایگان به شما می دهد دسترسی به آرژانتین سرور. VYPR VPN شما می توانید یک حساب کاربری رایگان بیش از حد. مقدار زیادی از VPN محاکمه و حساب های رایگان خارج وجود دارد و یا حتی مادام العمر اشتراک بسیار ارزان در زمان.

دانلود یک برنامه به نام Connectify.

شروع کردن VPN و تغییر منطقه به آرژانتین (Vypr VPN نوعی تنها به نظر می رسد به کار با آرژانتین فروشگاه زمانی که وی پی ان مجموعه به ویتنام است. در مورد تنها VPN است که این کار).

شروع Connectify و را انتخاب کنید “ایجاد یک Wifi Hotspot’ تب نگاه خود را برای VPN در اینترنت برای به اشتراک گذاشتن جعبه و سپس شروع به کانون.

همچنین مطمئن شوید که به غیر فعال کردن هر یک فایروال در VPN و Connectify.

تغییر منطقه بر روی ایکس باکس خود را به تنظیمات آرژانتین و راه اندازی مجدد.

رفتن به تنظیمات شبکه و راه اندازی شبکه های بی سیم.
سپس کلید X به روز کردن و شما باید ببینید Connectify hotspot. سپس به آن متصل تایپ کردن در هر رمز عبور شما ممکن است مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که راه اندازی hotspot در Connectify.

به فروشگاه بروید.

خرید آنچه شما لطفا با اعتباری خود و یا کارت بدهی و اگر درست انجام شود باید آن را شروع به دانلود.

همچنین این وب سایت خوب برای قیمت تمام مناطق: ایکس باکس فروشگاه جستجوگر – وب سایت مقایسه قیمت Xbox One بازی

برای این کار شما نیاز به یک جهانی روش پرداخت مانند revolut.

 • اتصال به VPN خود را که دارای یک سرور مبتنی بر که در آن شما در حال تلاش برای خرید از.
 • رفتن به ایکس باکس یکی از بازی ها و حرکت به کدام کشور شما در حال تلاش برای خرید از (پایین سمت چپ).
 • کلیک کنید GT / ثبت نام در. کلیک کنید ‘ایکس باکس تنظیمات’. گاهی اوقات این است که های مختلف در زبان های دیگر. ذکر شده به عنوان ‘ایکس باکس تنظیمات’ در سنگاپور به عنوان مثال.
 • با کلیک بر روی “پرداخت و صدور صورت حساب’ آیکون با CC آیکون.
 • کلیک کنید ‘Billing Info’ 3 گزینه ای همراه است.
 • 1 جعبه خاکستری در سمت راست اضافه کردن آدرس صورتحساب و صرفه جویی در زمانی که انجام می شود (دکمه سبز).
 • دیدن اسپویلر دسته بالا برای آدرس استفاده کنید / ترجمه.
 • جستجو برای *قرار دادن هر بازی در اینجا* کنید و سعی کنید به آن را خرید.
 • این را بی درنگ شما را به اضافه کردن جزئیات کارت اعتباری خود را که در آن شما اضافه کردن Revolut Mastercard به عنوان روش پرداخت. دیدن اسپویلر دسته فوق برای ترجمه.
 • اضافه کردن جزئیات و خرید محصول.

راهنمای برای ایجاد و اضافه کردن یک حساب پی پال.

بسیاری از لطف به تحریک گورکن برای این.

در این راهنما ما را از استفاده از Revolut به عنوان یک روش پرداخت اما شما می توانید با استفاده از خود کارت اعتباری/دبیت. همچنین ما را از هنگ کنگ به عنوان مثال منطقه است.

 1. ایجاد یک Revolut حساب (نرم افزار به شما می دهد یک مجازی کارت اعتباری با هیچ هزینه معامله شما می توانید سفارش فیزیکی اگر شما می خواهید, اما لازم نیست
 2. بالا حساب با این مقدار شما نیاز به خرید. (اضافه کردن چند پوند اضافی فقط در مورد)
 3. ایجاد یک ایمیل جدید (با استفاده از یک در حال حاضر متصل به یک پی پال اگر شما ترجیح می دهند)حرکت به پی پال بریتانیا: به به پرداخت هزینه ارسال پول و قبول پرداخت راست پایین ctrl + F هنگ کنگ است.
 4. گوگل ‘تعطیلات مسافرخانه هنگ کنگ شماره تلفن و انتخاب هر کدام از آدرس شما در حال اقامت در. ثبت نام با کسانی که اطلاعات آدرس و ایمیل خود را با استفاده از شماره تلفن از تعطیلات مسافرخانه. جست و خیز با اضافه کردن کارت در مجموعه اولیه ما در حال رفتن به آن را بعدا اضافه کنید.
 5. تایید حساب پی پال خود را با ایمیل شما را دریافت کرده اند. حرکت به لینک یک کارت اعتباری است. در حال حاضر این است که در آن طول می کشد مقدار بسیار کمی خود را روش پرداخت (کارت اعتباری) برای تأیید کنید که شما یک فرد واقعی را با دادن به شما یک 4 رقمی کد که شما وارد در بعد. معمولا در این چند روز با استاندارد بانک اما آن را از طریق بلافاصله با من مجازی Revolut مسترکارت.تایید کارت اعتباری خود را با کد.
 6. Xbox.com حرکت به دلار هنگ کنگ (به زبان انگلیسی) پایین سمت راست.کلیک کنید GT / ثبت نام در. کلیک کنید ‘Microsoft’. کلیک کنید اضافه کردن پی پال این را بی درنگ برای آدرس خود را اضافه کنید در هنگ کنگ آدرس شما را انتخاب کرد و همچنین پی پال ایمیل و رمز عبور
 7. شما می توانید در حال حاضر خرید از Xbox.com در آن منطقه با استفاده از حساب پی پال.

پرسش و پاسخ

پرسش: چرا نمی توانم فقط اضافه کردن کارت Xbox.com برای این مناطق و خرید بازی مستقیم ?

به نظر می رسد MS در واقع بررسی اطلاعات صدور صورت حساب و کارت خود را پس از بیش از احتمال زیاد شما یک خطا دریافت کنید اما اگر شما از گرو در اوردن اعتبار آن همه به نظر می رسد به کار خوب است.

شما می توانید با استفاده از Revolut/پی پال اگر شما نمی خواهید به خرید اعتبار.

Q. چه هستند مزایای خرید از یک منطقه ؟

بازی به نظر می رسد بسیار ارزان تر از دیگر مناطق ما نسخه جدید بازی کار کردن در مورد £37 با نرخ ارز در حال حاضر. بازی های از روسیه به کار کردن در مورد £28.

س: آیا من می توانم خرید فصل می گذرد & DLC از مناطق دیگر و این کار با بریتانیا یا دیگر منطقه بازی بود این دیسک یا دیجیتال چیست ؟

بله شما می توانید تمام DLC & گذر فصل ها منطقه آزاد همان بازی. شما می توانید یک انگلستان دیجیتال کپی از یک بازی و خرید DLC از ایالات متحده آمریکا بدون هر گونه مسائل. من معتقدم که این نیز خوب کار می کند با دیسک بیش از حد.

س: زمانی که بازی های جدید اضافه شده به قبل از سفارش و دانلود ؟

به طور معمول یک بار در بازی رفته طلا آن را به نظر می رسد باید بر روی ایکس باکس فروشگاه آماده برای قبل از سفارش و دانلود. به طور معمول یک هفته یا 2 روز قبل از انتشار. هنگامی که یک بازی جدید اضافه شده است اعضای دیگر به طور معمول آن پست در این موضوع بسیار است.

پرسش: هنگامی که بازی باز اگر من قبل از دستور از یک منطقه ؟

در این بازی شما قبل از سفارش باز خواهد شد نیمه شب و در روز انتشار برای منطقه شما را خریداری کرده اند از. ما منتشر می شود چند روز قبل از به طوری که یکی دیگر از مزیت است اما اگر آن را در سراسر جهان انتشار و سپس از ما خرید معنی خواهد بود که بازی خود را نمی خواهد باز کند و تا حدود ساعت 5 صبح زمان انگلستان در روز انتشار. این را به حساب زمانی که قبل از سفارش از مناطق دیگر است. بعضی از تاریخ ها و زمان های متفاوت برای انتشار است. هنگ کنگ خوب است گاهی اوقات به عنوان آنها 8 ساعت جلوتر تا انتشار جهانی می تواند به معنای شما در حال بازی بازی در 4 بعد از ظهر روز قبل از آن منتشر شده است.

پرسش: چرا یک بازی در دسترس نیست در برخی از مناطق ؟

همه را به صدور مجوز به اعتقاد من و همچنین سیستم امتیاز برای بازی در برخی کشورها و یا مناطق. برخی از مناطق بزرگ برای قیمت بازی اما گاهی اوقات لازم نیست که بازی شما می خواهید.

س: پس من چگونه می توانم پیدا کردن ارزان ترین قیمت را برای من بازی می خواهید ؟

وجود دارد چند سایت در دسترس است که آیا مقایسه اما من متوجه آنها ممکن است 100 ٪ و یا تا تاریخ. بهترین کاری برای انجام این است که اتمام بازی و بررسی مناطق مختلف فقط با انتخاب های مختلف کشور که شما در حال بازی صفحه وب است. سپس گوگل نرخ ارز است. این سایت ممکن است کمک کند اما ممکن است 100 ٪ دقیق – DGP – مقایسه بازی های دیجیتال قیمت

س: آیا می توانم با استفاده از این روش از طریق Smartglass ?

نه این که من آگاه هستم Smartglass کار خود کنسول منطقه و محل سکونت فعلی خود را. اما اگر شما دسترسی به Smartglass و سپس شما باید دسترسی به یک تلفن هوشمند و یا قرص خود را و شما فقط فراموش itviaXbox.com در آن دستگاه است.

Q. آیا این مسدود خواهد شد و یا من ممنوع ؟

راستش من هیچ ایده ای از مردم شده اند خرید از فروشگاه ما با استفاده از $ Xbox Live اعتباری پس از راه اندازی کنسول و مردم شده است خرید از سایر مناطق در سال گذشته بدون هر گونه مسائل جدا از خطاهای هنگام استفاده از یک کارت مستقیم از طریق Xbox.com یا VPN. من شنیده ام نیست هر کسی با داشتن مسائل و یا خطا در هنگام بازخرید واقعی Xbox Live اعتباری. قبل از اینکه کنسول راه اندازی شد بسیاری از ایکس باکس کارکنان به ذکر است که Xbox One خواهد بود region free و همه بازی ها Region Free و شما می توانید از خرید از هر منطقه به عنوان طولانی به عنوان شما تا به حال به معنی آن را خرید. آن را بسیار آسان برای تغییر منطقه بر واقعی کنسول و AVForums اعضای در واقع صحبت با پشتیبانی MS در مورد ‘دیگر’ منطقه حساب خود را تحت اصلی جنسیت خود را بدون هر گونه مراجعه کنند. هیچ چیز تضمین شده است هر چند. این که انجام شده است در معرض خطر خود شما !

Q. من HDD است که در حال حاضر کامل چه کار کنم حالا ؟

در اینجا شما بروید شما رفتن به نیاز به نشانه گذاری – Xbox One External Hard drive | AVForums

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de