کالیبراسیون منتقدان – بحث در مورد نگرانی های خود را در اینجا

ببخشید کمی خارج از موضوع اما یک چیزی که من همیشه فکر در مورد کالیبراسیون است اگر شما پرداخت £300-400 به آن انجام می شود و سپس کاملا آن را نفرت? مطمئنا یک تلویزیون باید به سادگی یک تصویر نمایش داده می شود راه شما آن را می خواهم که تصویر به دست آمده در مورد بازی با تنظیمات خودتان و نه فقط مجموعه ای به برخی تصور استاندارد ؟

در برخی از راه است که هنوز هم ممکن است پول خوبی به سر برد به خصوص که شما برای پرداخت حق بیمه تلویزیون.

به عبارت دیگر فقط با داشتن یک کالیبراسیون انجام شده شما خواهد بود معرفی می روند و هر یک مناسب و معقول کالیبراتور ها باید شما از طریق شایستگی و توضیح دهد که چرا شما ممکن است percieving غیر کالیبره صفحه نمایش به عنوان “بهتر” پس از آن بعید است به پول به هدر رفته است.

اغلب وجود خواهد داشت یک دوره تنظیم برای دریافت استفاده می شود به درستی کالیبره صفحه نمایش و اگر درست انجام شود این را نیز باید به حساب خود را مشاهده و محیط زیست, به عنوان مثال. در طول روز/اتاق روشن یا eveing/نور کم ، شما می شود بسیار بعید است برای رفتن به عقب به طور پیش فرض تنظیمات تلویزیون.

من فکر می کنم آن را مایه تاسف است که به طور پیش فرض out-of-box setup برای تلویزیون به مصرف کننده چنین اساسا ناخالص و تحریف تجربه, و شما می بینید که از محیط زیست خرده فروشی به صفحه اصلی. آن را ریاکارانه و shouty رنگ و شبکیه چشم سوزاندن روشنایی است همه وجود دارد فقط به فروش تلویزیون های.

استاندارد وجود دارد و وجود دارد و دلیل خوب است. این چه فیلمسازان و تولید محتوا با استفاده از هر روز به استاد مسائل خود را به طوری که آن را نه غیر منطقی است که مصرف کننده نمایش باید سعی کنید به رعایت آن است.

شما نمی خواهد بروید و از دیدن مونالیزا با آبی رنگی عینک آفتابی مناسب است ؟ که یک قیاس اما این که اساسا آنچه که اتفاق می افتد به مطالب در صفحه اصلی در ضعیف تنظیم و یا uncalibrated نمایش آن را صادقانه به نمایندگی خلاق قصد.

حداقل حتی اگر شما نمی تواند متعهد به خدمات کالیبراسیون شما باید سوئیچ تلویزیون خود را به حداقل آسیب رساندن به حالت معمولا “سینما” یا چیزی مشابه آن وجود دارد و یک سری از ترفند های اولیه مانند PicturePerfect مبارزات انتخاباتی در این فروم که می تواند راهنمای شما برای بهینه سازی تنظیمات تلویزیون خود برای رایگان!

به سلامتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>