آیا من می توانم استفاده از کامپیوتر من ساب ووفر?

من یک Altec Lansing کامپیوتر ساب ووفر است که فوق العاده “ورودی” از طریق یک استاندارد کامپیوتر کوچک بلندگو سوکت (3.5 mm?)

من شک دارم این ورودی های اضافی تغذیه به طور مستقیم به ساب ووفر با وجود اتصال ورودی جسمی واقع بر روی ساب ووفر جعبه. به احتمال زیاد این ورودی های اضافی تغذیه کل سیستم 2.1 (NB. من فرض فرعی بود و یا بخشی از یک سیستم 2.1).

تغذیه یک خط-سطح خروجی ساب ووفر از یک تقویت کننده به Altec Lansing 2.1 سیستم احتمالا کار به حدی به این دلیل که سیستم 2.1 فیلتر مدارات (موجود در زیر جعبه) باید مستقیم باس به آل ساب ووفر به جای بلندگوهای ماهواره ای. هنوز مطمئن شوید که چه مقدار ساب ووفر حجم شما هر چند. همچنین باس فرمت معمولی ‘کامپیوتر/رسانه ها’ 2.1 نصب setups است که اغلب کمتر از آن به دست آمده از یک جفت خوب از هدفن بلندگو قفسه کتاب.

آیا آن را خوب به هر دو کامپیوتر و هدفن دسترسی به این در همان زمان ؟

ممکن است کار ممکن نیست – بستگی به سیم کشی داخلی از 2.1 سیستم ورودی. من نمی خواهد خطر آن وجود دارد مگر اینکه یک سوئیچ است که اجازه می دهد تا شما را به انتخاب بین دو ورودی در غیر این صورت هر دو ورودی می تواند پیوست (کوتاه) با هم, من فکر می کنم – می تواند اشتباه هر چند.

آنچه AL 2.1 مدل دارید ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>