چرنوبیل (HBO)

پنج-قسمت HBO سریال چرنوبیل, به, تولید شده توسط, خواهر, تصاویر و توانا نعناع به عنوان یک HBO/آسمان تلویزیونی شرکت-تولید آغاز خواهد شد فیلمبرداری سال آینده اعلام شد امروز توسط Kary Antholis رئیس HBO سریال و CINEMAX برنامه نویسی.
.
نوشته شده توسط Craig Mazin (“شکارچی: زمستان جنگ”) و کارگردانی شده توسط Johan Renck (“شکستن بد” و “The Walking Dead”), چرنوبیل خواهد بود اجرایی تولید شده توسط کارولین اشتراوس (دو بار Emmy® برنده و PGA برنده برای HBO را “بازی تاج و تخت”; HBO است “Treme”) جین فیتهرستن (“Broadchurch,” “گل”) و Craig Mazin و co-اجرایی تولید شده توسط Chris سرخ (“انسان”) و یوهان Renck.

“از لحظه ای Craig Mazin تن به تن ما داستان ما متقاعد شده بودند که این همه بیش از حد-داستان واقعی ترسناک و رستگاری مورد نیاز برای گفته شود” گفت: Antholis. “آن درگیر خواهد شد و به خشم دراندازد — بینندگان ما به عنوان مخاطبان در سراسر جهان است.”

این سریال یک داستان از دروغ و نامردی از شجاعت و اعتقاد انسان شکست و انسان اشراف. این سریال تمرکز دارد بر روی دلخراش محدوده نیروگاه هسته ای فاجعه رخ داده است که در اوکراین در آوریل سال 1986 آشکار چگونه و چرا این اتفاق افتاد و گفتن تکان دهنده, داستان های قابل توجهی از قهرمانان که مبارزه و سقوط کرد.

بر اساس قدرتمند زندگی واقعی وقایع چرنوبیل خواهد بود که برای اولین بار تولید, درام, همکاری HBO و آسمان است.

جارد هریس به تازگی ستاره دار در “تاج” و دریافت جایزه Emmy® نامزدی برای برجسته بازیگر نقش مکمل مرد در یک سریال درام برای “مردان دیوانه.” فیلم خود را شامل اعتبار “متفقین,” “The Man from U. N. C. L. E.” و “لینکلن” در میان دیگران است.

فیلمبرداری آغاز خواهد شد در لیتوانی در بهار سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>