شاهرخ فصل 1 (آسمان) نشان می دهد تلویزیون نقد و بررسی و نظرات

کنجکاوی برای من بود, Max Irons, بازیگران به عنوان یک قهرمان عمل به عنوان پسر جرمی آیرونز او دارای یک نوع اقدام

توسط EXAMPLENEWS در 28 تیر 1399

کنجکاوی برای من بود, Max Irons, بازیگران به عنوان یک قهرمان عمل به عنوان پسر جرمی آیرونز او دارای یک نوع اقدام شجره نامه است که احتمالا بهترین راه حل مناسب به ملودرام و مرحله اقدام این نه همیشه شما را به یک اکشن خوب ستاره نیست مگر اینکه تولید کنندگان به دنبال مثالی تبه کار با یک لهجه انگلیسی مانند آمریکایی را ترجیح می دهند درست مثل مکس پدر و ساخته شده است که یک زندگی از یک بودجه بزرگ فیلم تبه کار در زمان های اخیر.
حداکثر می تواند ساخته شده اند این نشان می دهد همه خود را و او سعی می کنید برای گرفتن بدن خود را به شکل فیزیکی خوب و در حال اجرا بسیاری درست مثل تام کروز, اما به عنوان یک تحلیلگر سازمان سیا بدیهی است که او تا به حال مشکلات ساخت خود را به یک سلاح آسیب پذیری خود را در دفاع از خودش بود احتمالا یک ناامیدی برای برخی مایل دیگر بورن یا Jack Ryan قهرمان اکشن.
دیگر اعضای بازیگران کمک نگه داشتن Condors داستان, جالب, خصوص, William Hurt, و, Brendan Fraser, همه کاره بازیگر که به نظر می رسد جنبهی در برخی از های اخیر حمایت از نقش او شده است در واقع شاهرخ به نظر می رسد پس از یک روند اخیر برای حفظ بینندگان حدس زدن که کشته خواهد شد خاموش بعد هیچ کس به نظر می رسد امن است.
شاهرخ فصل 1 با ارزش است و من مشتاقانه منتظر فصل 2 فقط برای دیدن اگر تولید کنندگان workshopped برخی از ایده های بهتر را شاهرخ به یک unmissable عمل نشان می دهد. امتیاز من 7 از 10.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب