ثابت پنل سر و صدا (احتمالا) در جدید LG CX.

سلام! من به تازگی خریداری یک LG CX برای اولین OLED. فوق العاده هیجان زده من شده اند با استفاده از آن را برای حدود دو هفته در حال حاضر و من متوجه شدم بیشتر و بیشتر وجود دارد که ثابت pixelization / سر و صدا در همه چیز. من Ps4 در برنامه های دستگاه مانند Netflix و مانند آن. با این حال من به نظر نمی رسد برای دیدن اندازه و یا نمی توانید متوجه این pixelization در بسیاری از انیمیشن.

پس از چند ساعت تحقیق و عیب یابی من به دو نتیجه گیری. چیزی اشتباه است با تلویزیون و یا ممکن است برق سر و صدا و من نیاز به یک تهویه قدرت ؟ من فکر می کنم lol… بودن به صحنه من واقعا هیچ ایده آنچه که من به دنبال در. من از طریق رفته و سعی کردم همه از پیش تعیین شده حالت روشن و خاموش کردن و تست شده تمامی گزینه ها (کم, متوسط, زیاد خودرو) برای هر تنظیم برای دیدن اگر هر چیزی اثر آن است که هیچ چیز ندارد.

من ثبت تصویری مرتبط زیر است که شما می توانید آن را قابل توجه در اطراف 28-35 ثانیه در قایق. آن را ضبط و یا دوربین است که ساخت آن نگاه است که راه آن است که تلویزیون و تصویر خود را این است که چگونه آن را به نظر می رسد به چشم. معمولا گرفتن این مسائل در دوربین سخت است اما این به نظر می رسد به بیرون آمدن بسیار روشن است.


فقط تلاش برای کشف کردن آنچه در جریان است در اینجا قبل از اینکه خیلی دیر است برای بازگشت به تلویزیون اگر نیاز بود.

با تشکر از هر کسی که طول می کشد زمان! امیدوارم می توانید برخی از پاسخ ها در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im