توافق در مورد سنگاپور, من شده اند وجود دارد بسیاری از بار و وجود یک فرهنگ خاص و یک پذیرش از کنترل دولت این بدان معناست که آنها شده اند به خصوص موفق و که لزوما در اینجا کار می کنند. آنها به مردم به خود منزوی و از خانه کار می کنند و مردم فقط آن را نه فقط فکر می کنم “من احساس می کنم خوب است” و ادامه صرف نظر از هر کس دیگری. مردم حتی نمی رها کردن بستر وجود حس مسئولیت اجتماعی به طور کامل فاقد از فرهنگ ما است.

به نظر من من شنیده ام بسیاری از بحث است اما بسیار کوچک عمل از دولت ما تا کنون. برای مثال چیزهایی که من فکر می کنم آنها باید انجام دهید در واقع باید در حال حاضر انجام می شود هفته پیش:

لغو تمام پروازها به مقصد شناخته شده مناطق آسیب دیده بلافاصله. به عنوان حداقل مطلق تمام تماس های ورودی مسافران باید با توجه به متوسط صفحه نمایش – این اجرا می شد بسیاری از هفته پیش در فرودگاه Changi سنگاپور. من می خواهم بیشتر و اگر نیاز به تست اجباری قبل از هر کسی که می شود در یک پرواز به هر نقطه. نیاز اجباری برای اثبات اخیر آزمون برای هر غیر شهروند بریتانیا در آینده به بریتانیا است. همه شهروندان بریتانیا به آزمایش می شود در بازگشت و مورد نیاز خود به قرنطینه تا نتایج در دسترس هستند.

تمام گروه های بزرگ, فعالیت بیش از 100 نفر به لغو و یا به تعویق افتاد برای حداقل 1 ماه. این کار سختی است اما در حالی که مردم نیاز به خرید نیاز به رفتن به محل کار و مدرسه هیچ یک “نیاز”برای رفتن به یک مهمانی, باشگاه, ورزشی, رویداد کنفرانس و یا هر چیز دیگری.

در واقع و ایتالیا به سبک اکشن گرفته شده در حال حاضر ممکن است در واقع جلوگیری از این ویروس در این آهنگ قبل از اینکه ما به این سطح از عفونت و مرگ و میر دیده می شود وجود دارد. با ما به طور کلی بزرگتر از جمعیت بریتانیا است که به ویژه آسیب پذیر به این ویروس اگر واقعا طول می کشد نگه دارید و قوی عمل اولیه هنوز هم کمتر دردناک تر از حتی قوی تر اقدامات بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de