کامینگز بیانیه

متعادل کلی من فکر می کنم

تجزیه و تحلیل: تغییر ذهن موضوع دیگری است

ویکی جوان
رئیس سیاسی خبرنگار

که در کنفرانس مطبوعاتی چیزی بود که من مطمئن هستم که دومینیک کامینگز را منفور نیاز به انجام.

اما این واقعیت که او تا به حال به خود توضیح است که شناخت او می داند که یک مشکل وجود دارد.

آن قابل توجه بود که به طور کلی او گفت که او تا به حال هیچ تاسف.

او همچنین نشده با توجه به استعفا و او را متهم کرد که رسانه ها از دامن زدن خشم – اگر چه بسیاری از آنچه که در حوزه عمومی تایید شده است در بیانیه ای که.

اما آقای کامینگز گفت: اقدامات مناسب و هسته اصلی این است که او گفت: مردم را مجبور به استفاده از عقل سلیم وقتی که می آید به دستورالعمل.

بسیاری از مردم به تماشای این ممکن است قبول او نبود قانون شکنی اما ممکن است به خوبی فکر می کنم آنها شده اند تفسیر قوانین به مراتب بیشتر به شدت.

آقای کامینگز صحبت در مورد شرایط استثنایی اما بسیاری نیز ممکن است فکر می کنم ما در آن شرایط نیز هست.

هنوز هم وجود دارد برخی از مسائل در اینجا – به خصوص دیگر سفر او به Barnard Castle برای تست بینایی خود را که ممکن است بالا بردن ابرو

او ممکن است برنده ستایش دیگران برای باز و بیرون رفتن وجود دارد. اما این که آیا آن تغییر ذهن موضوع دیگری است و در نهایت نخست وزیر نظر تنها یکی است که مهم است.

من شرط بندی بوریس چوب با او. او در حال حاضر با آن مواجه MP سخنران دادگاه پس از یک بیت از مطبوعات طعمه و شل تر مخالفت ندارد ، من شرط می بندم نمایش عمومی خواهد بود 50/50 و به شدت تحت تأثیر آنهایی که سیاست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>