Denon AVR-X4500H صاحبان موضوع

سلام مردمی
من به تازگی دوباره به AV جهان پس از سقوط در عشق با یک سامسونگ 65QFN و سپس پیدا کردن آن انرا بازی به خوبی با من پایونیر LX56.

پس از تحقیقات زیادی من قلب در AVR-X4400H و دستور داد آنچه به نظر می رسید به جهان گذشته یکی از پیتر تایسون در قیمت مقرون به صرفه. چند ساعت بعد مخوف تماس بگیرید… “ما نمی هر گونه… اما برای تنها £150 بیشتر شما می توانید آخرین نسخه…”

بنابراین در اینجا ما هستند.

به هر حال من این همه راه اندازی و کار جایگزین من پیری پاناسونیک LX-56 و من باید بگویم آن را قطعا به نظر می رسد بیشتر موسیقی به نحوی.

من را چه به نظر می رسد نامیده می شوند 5.1.2 راه اندازی با استفاده از جلو ارتفاعات کامل نیست برای من راه اندازی جدید, من می دانم, اما من می توانم در اتاق با سهولت هر چند من ممکن است بررسی برخی از Atmos فعال پرورش می دهد.

چگونه گیرنده است ؟
کانال جدایی مسلما بیشتر تعریف شده و من در واقع با بهره گیری از شنیدن چیزی که از من جلو ارتفاع برای یک تغییر است. (اولین بار من تا به حال Atmos)

قدرت عاقلانه آن را خوب با آن استیلای من اندازه اتاق من don5 تصور کنید آن را همیشه خواهد بود رانده سخت تر از 70 ٪ است. اما من تعجب می کنم چگونه آن را کرایه در یک اتاق دو برابر اندازه. این 200w هر کانال یک کمدی امتیاز در نظر من است و احتمالا PMPO و یک راه بسیار طولانی از RMS. این خوب است برای من… اما برحذر باشید از شما یک اتاق بسیار بزرگ و نیاز به حجم بزرگ.

صفحه نمایش اطلاعات برای هر یک از تنظیمات شادی به عنوان درک پیشگام واقعی بود درد در زمان اگر شما عمیق در داخل برخی از منوها اما هیچ گونه مشکل با این Denon هر گزینه دارای یک صفحه توضیح. کامل.

همه در همه, عشق گیرنده و متفقین به Q9FN راه اندازی کردم من همه هیجان زده در مورد AV دوباره. من فقط نیاز به کشف کردن که چرا من به نظر نمی رسد قادر به جریان 4K از من Synology NAS. طبیعی HD کار می کند فقط خوب است اما 4K است بافر مانند دیوانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>