Denon X4400H صاحبان موضوع

سلام به همه

من فقط خریداری X4400 و soundwise هستم بسیار خوشحال است.

اما متوجه شدم چند خصلت با من واحد:

– پانل جلو/درب کراکل در لولا هر زمان که آن را باز و یا بسته شده است. یک چیز کوچک اما در یک قطعه از تجهیزات مثل این من انتظار عمل صاف از ساده مکانیکی فلپ!

– شب گذشته به تماشای یک فیلم و چند ثانیه بعد از تبدیل حجم پایین از 50 به 20 AVR ساطع شده قابل شنیدن “کلیک کنید”. مشت حجم تا 50 چند ثانیه بعد همان داستان است. من به طور مداوم می تواند تکثیر این و برای گوش دادن کلیک کنید و در حالی که بازرسی واحد از بالا از طریق شاسی کوره روشن است که صدا در حال آمدن است از ترانسفورماتور/مرحله قدرت در مقابل AVR. برای تلفن های موبایل مانند یک رله های سوئیچینگ بین مواضع, اما این چیزی است که من می خواهم انتظار از یک قطعه از سیستم hi-fi تجهیزات 🙁

هر کسی می تواند صدای سنج ایجاد کردن در مورد اینکه آیا آنها در حال تجربه همان خود 4400 یا 6400? من باید درخواست برای جایگزینی?

مسئله دوم این است که یکی از شنود من بیشتر; قبلی من AVR چیزی از مرتب کردن بر اساس و دوباره چیزی از Denon و در این نقطه قیمت از جمله یک طراحی اولیه نقص به شنیدن رله تغییر در حجم تغییرات به نظر می رسد بسیار مشکوک است.

با تشکر در پیشبرد برای انتقادات و پیشنهادات خود را

ریکاردو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>