تفاوت مانیتور های صوتی B&W و الكاف.

سلام Douggie زمان بندی خوب! من سیمی تا A7s امروز شده اند و دور توسط چگونه به خوبی آنها را صدا با SA20. من واقعا لذت بردن از KEFs اما A7s فقط یک لیگ بالاتر وقتی که می آید به تمام دور قابلیت. فروشنده در حال رفتن به آمده تا با چیزی بسیار ویژه برای متقاعد کردن من به دست این عقب!

وجود دارد یک زن و شوهر از فوری چیزهایی که ایستادگی کردن. اول از همه نمای صوتی بزرگ است. اتاق پر از موسیقی و جدایی بین ابزار بزرگ است. تا آنجا که من دوست داشتم گرمای KEFs وجود دارد فقط آنقدر وضوح بیشتر با A7s آنها نیز بسیار پویا تر با موسیقی کلاسیک در حالی که KEFs صدا تا حدودی با آب و تاب. به نظر می رسد A7s به مراتب بیشتر قادر به سراسر طیف گسترده ای از ژانرهای موسیقی از KEFs. که گفت: “noodling” تکنوازی گیتار فراموش صدای درخشان در سابق اگر شما به Dire Straits و این نوع از چیزی!

دوم این است که باس. آن را فقط درخشان در کنترل و خیلی بیشتر در KEFs که در مقابل فقط لازم نیست که همان پانچ در فرکانس های پایین.آنها بسیار کوچکتر در اندازه اما پروژه خود را به اتاق به مراتب بیشتر است.

خواننده صدا طبیعی تر/ترد و کمتر رنگی/گرم.

به طور کلی من فکر می کنم آنها درخشان همسان به Arcam و آسان به راه اندازی. تا به حال آنها را نزدیک به دیوار پشت یک زن و شوهر از پا را مستقیم و پنجه در آنها صدا عالی بدون در نظر گرفتن. بهترین پا و یا تا کردن امکانات.

به شما اجازه می دانم که چگونه همه چیز در این هفته اما در برداشت اول آنها به خوبی به ارزش سوم اضافی ££ بیش از KEFs.

حالا با استفاده از QED نقره سالگرد کابل. را گرفتن و برخی دیگر برای تست وقتی که دسته بعدی از سخنرانان می رسند برای نسخه ی نمایشی. نقره ای بسیار روشن با A7s خیلی علاقه مند خواهد بود برای تست مناسب و معقول کابل مسی با آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>